News

Eurowizja Junior 2019: polskie miasto już wybrane!

Eurowizja Junior 2019: polskie miasto już wybrane!

Fot. Instagram.com/ roxie_wegiel

To już pewne, że 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w Polsce. Wiemy też, które miasto zostało gospodarzem wydarzenia!

Polska organizatorem Eurowizji Junior 2019! >> 

Eurowizja Junior 2019: gdzie się odbędzie

W 2018 roku Roksana Węgiel wystąpiła w Mińsku na 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci z piosenką Anyone I Want To Be. Ostatecznie zdobyła najwięcej głosów publiczności i zwyciężyła w konkursie. Wygrana Polki, pomogła przyznaniu Polsce tytułu gospodarza Eurowizji Junior w 2019 roku. 18 stycznia 2019 r. dowiedzieliśmy się także, jakie miasto zajmie się organizacją wydarzenia. Noel Curran – dyrektor genenralny Europejskiej Unii Nadawców – w jednym z wywiadów telewizyjnych poinformował, że Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Krakowie:

To fantastyczne wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie i nie mogę się doczekać – powiedział dziennikarzowi.

Finał Eurowizji Junior 2019 odbędzie się w listopadzie 2019 najpewniej w Tauron Arenie.

Do tej pory udział w Eurowizji Junior 2019 potwierdziło 6 państw: Polska, Australia, Francja, Gruzja, Holandia i Rosja.

Przypominamy, że Roksana Węgiel wystąpi także jako gość specjalny w finale Konkursu Piosenki Eurowizji w Izraelu. Niewykluczone, że jednym z gości specjalnych będzie też Madonna.

Eurowizja 2019: Roksana Węgiel jedzie do Izraela! >> 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka kochani ! Chciałam Wam podziękować za cały rok 2018 , niesamowity rok dla mnie...tyle się wydarzyło, tyle się zmieniło...najpierw zwycięstwo w programie @thevoicekidstvp ,mój pierwszy singiel „Żyj”, później „Obiecuje”, duet z Legendą Polskiej muzyki @edytagorniak „Zatrzymać Chwilę”, singiel „Anyone I Want to be”, który przyniósł mi zwycięstwo na Eurowizji Junior ,ten rok jest dla mnie jeszcze odległy...nie wierze, że tak szybko minął i tyle wspaniałych rzeczy zdążyło się wydarzyć... na podsumowanie tego roku miałam zaszczyt wystąpić wśród cudownych artystów na Sylwestrze Marzeń z Dwójką to jest niesamowite , spełniło się tyle moich marzeń a oprócz tego w tym roku poznałam naprawdę cudownych ludzi , którym zawdzięczam to gdzie teraz jestem i oczywiście najmocniej z całego serca chcę podziękować wam , NAJLEPSZYM FANOM MA ŚWIECIE !!!! Jest Was aż tyle !!!Dziękuje za wsparcie, które zawsze mi okazujecie , bez Was nie byłoby mnie !!! KOCHAM WAS I DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY UCZYNILI TEN ROK NAJLEPSZYM ROKIEM W MOIM ŻYCIU !!! 😍😍😍 HAPPY NEW YEAR !!! ✨🍾🥂

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj