Reklama
placeholder
News

Jason Derulo, Ava Max i Vice we wspólnym utworze ZOBACZ KLIP

Jason Derulo, Ava Max i Vice we wspólnym utworze ZOBACZ KLIP

YouTube.com/Vice

Reklama
Reklama
placeholder

Jason Derulo ma bardzo dobrą muzyczną passę. Wokalista i tancerz wydał w tym roku już takie hity jak Tip Toe, Colours i Goodbye w kolaboracji z Nicki Minaj i Davidem Guettą. Również wydany kilka miesięcy temu przebój 1,2,3 Sofii Reyes, w którym udziela się Jason Derulo, podbił listy przebojów. Klip do tego kawałka obejrzano prawie 400 milionów razy.

Teraz Jason Derulo połączył siły z Vice i Avą Max. Ava Max to debiutująca w tym roku artystka, której głos amerykańscy krytycy określili jako „sejsmiczny”.

Ava Max odwiedziła ostatnio 4FUN.TV i opowiedziała nam o tej wyjątkowej współpracy. Wywiad z Avą Max już niedługo obejrzycie na naszym profilu na Facebooku!

Niedawno Ava wydała kawałek Sweet But Psycho, który z miejsca podbił listy przebojów i o którym Billboard napisał, że „natychmiast uzależnia”. Ava Max to kandydatka na kolejną wielką gwiazdę!

 

 

Jason Derulo - nowa piosenka 2018

Make Up Jasona Derulo, Avy Max i Vice doczekał się również teledysku. Jak myślicie, będzie z tego hit na miarę takich piosenek jak Swalla lub If I’m lucky?

Pamiętajcie, że Jason Derulo wystąpi w Polsce już 30 października. Koncert Jasona Derulo odbędzie się na warszawskim Torwarze. Z kim widzimy się pod sceną?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama