Reklama
placeholder
News

Rafał Szatan z gołą klatą jako Jason Derulo. Zobacz VIDEO

Rafał Szatan z gołą klatą jako Jason Derulo. Zobacz VIDEO

screen YouTube/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Reklama
Reklama
placeholder

To był bardzo gorący występ! W sobotnim odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo jak zwykle nie zabrakło emocji – między innymi dlatego, że do samego końca między Mateuszem Ziółko (który wcielał się w Klausa Meinego z zespołu Scorpions) i Rafałem Szatanem (który odgrywał Jasona Derulo) był remis! Ostatecznie zwyciężył Mateusz, ale naszą uwagę przykuł właśnie Rafał Szatan, który odtwarzał postać Jasona Derulo w piosence Want To Want Me. Nie mogło być inaczej - szczęścia życzył mu sam Jason!

Żona Rafała Szatana pomyliła go z innym?!? >>

Rafał Szatan jako Jason Derulo

Rafała do tego występu musiał nie tylko opanować utwór, ale także nauczyć się choreografii – Jason Derulo znany jest z tego, że świetnie się porusza i w swoich klipach, a także podczas koncertów, bardzo dużo tańczy. Będziecie się mogli o tym przekonać już 30 października podczas koncertu Jasona Derulo w Warszawie. A tymczasem zobaczcie występ Rafała. Musimy przyznać, że zazdrościmy mu kondycji.

Wygraj bilety na koncert Jasona Derulo!

Już 30 października Jason Derulo, autor przebojów Swalla czy If I’m Lucky wystąpi na warszawskim Torwarze. Ostatnio w naszym konkursie mogliście wygrać bilety na jego koncert. Uwaga – znowu będziecie mogli je zdobyć! Od wtorku 23.10 otwieramy konkurs LAST MINUTE dla fanów Jasona.

Szczegóły niedługo, obserwujcie uważnie naszego Facebooka i Instagrama, żeby dowiedzieć się, jak je zgarnąć i zobaczyć Jasona Derulo na żywo.

Zobacz też:

Jason Derulo. Wymagania na koncert w Polsce >>

Jason Derulo o swoim pierwszym pocałunku >>

Marcus&Martinus wystąpią w Polsce przed Jasonem Derulo >>

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama