Reklama
placeholder
News

Marcus & Martinus w Polsce: data, miejsce, bilety

Marcus & Martinus w Polsce: data, miejsce, bilety

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Marcus i Martinus pochodzą ze Skandynawii, mają niespełna 17 lat i już podbili serca fanek na całym świecie. W swojej pierwszej, europejskiej trasie koncertowej Marcus i Martinus wyprzedali aż 28 koncertów na całym świecie!

Martus i Martinus w Warszawie

Ich najbliższy występ w Warszawie potrwa 40 minut i pełen będzie największych hitów. Bliźniacy wystąpią w COS Torwar już 30 października podczas tournée Jasona Derulo jako goście specjalni.

Norwescy bliźniacy są niewątpliwie fenomenem ostatnich lat, a ich genialne popowe brzmienia, fantastyczne stylizacje i spektakularna oprawa sceniczna sprawiają, że nie tylko mają rzesze fanów, ale regularnie wspinają się na szczyty list przebojów na całym świecie. Duet Marcus & Martinus wystąpi za niespełna miesiąc w Warszawie w hali COS Torwar na zaproszenie Jasona Derulo jako gość specjalny europejskiej trasy koncertowej artysty. Już dziś zdradzamy szczegóły ich występu.

Marcus & Martinus zaprezentują swoje hity w niezwykle energetycznym i trwającym aż 40 minut show, który rozpoczną utworem „Girls” z 2016 roku - kierowanym prosto do swoich fanek. Bliźniacy zaśpiewają również niezwykle taneczny, popowo-elektroniczny kawałek o nazwie „Remind Me” z 2017 roku, którym Marcus & Martinus z pewnością rozgrzeją swoją publiczność do czerwoności! Po spektakularnym wstępie bracia zaprezentują swój najnowszy singiel „Invited”, wypuszczony w świat zaledwie kilka dni temu. Po niespełna tygodniu od publikacji, utwór ma już prawie milion wyświetleń na YouTube i cieszy się setkami pozytywnych recenzji, co zdecydowanie potwierdza kolejny wielki sukces norweskich bliźniaków!

Po wersji live nowego kawałka, nastanie pora na odświeżenie numerów wydanych rok temu, a „One Flight Away” jest właśnie jednym z nich. Do tego ma szczególne znaczenie dla polskich fanów. Teledysk do tego singla został nakręcony w Polsce! W tle wideoklipu możemy zauważyć między innymi sylwetkę Pałacu Kultury i Nauki w naszej stolicy. W teledysku ukazana jest także panorama miasta i wiele innych, interesujących ujęć warszawskiego zgiełku. Utworów, jakie zaprezentuje norweski duet, będzie znacznie więcej. Jakich? Niech pozostanie to niespodzianką!

Czym jeszcze zaskoczą nas Marcus & Martinus? Odpowiedź na to pytanie fani poznają już 30 października w warszawskiej hali COS Torwar. Przed duetem wystąpi grupa o elektronicznym brzmieniu LZ7, a gwiazdą wieczoru będzie Jason Derulo. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama