Reklama
placeholder
News

Jason Derulo – wymagania na koncert w Polsce

Jason Derulo – wymagania na koncert w Polsce

materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

5 ciężarówek, 4 autobusy, 125 osób wyspecjalizowanej obsługi, 30 kilogramów lodu w kostkach, 120 ręczników i gigantycznych rozmiarów scena z wybiegiem dla artysty. Jason Derulo przygotował dla swoich fanów spektakularne widowisko, które odbędzie się już 30 października w warszawskiej hali COS Torwar.

Koncert Jasona Derulo już niebawem. Artysta wraz ze swoimi gośćmi specjalnymi rozgrzeją stolicę do czerwoności, zapewniając tym samym niezapomniane wrażenia na długie lata!

Jason Derulo – wymagania na koncert w Warszawie 
W dzień koncertu na warszawską halę Torwar przyjedzie 5 ciężarówek, 4 autobusy i 125 osób wykwalifikowanego personelu, który gotów będzie spełnić każde, nawet najmniejsze życzenie artysty. Jason Derulo zażyczył sobie na przykład, aby dostarczono mu do garderoby 30 kg lodu w kostkach i 120 ręczników!
 

Zgarnij bilety na koncert Jasona Derulo >>

Koncert Jasona Derulo będzie wielkim wydarzeniem myzycznym. Stąd m.in. projekt niebotycznych rozmiarów sceny, która z pewnością zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających widzach. Projekt estrady artysty przedstawia scenę z tak zwanym „wybiegiem” o długości dziesięciu metrów, gdzie Jason będzie mógł nie tylko zatańczyć, ale także pokazać się polskim fanom z bliska. Scena zrobi piorunujące wrażenie: ma mieć prawie 15 metrów szerokości i 20 metrów długości oraz 3 ogromne ekrany LED, na których ukażą się rozmaite wizualizacje, a także energetyzujący pokaz taneczny głównej gwiazdy wieczoru.

Jason Derulo wystąpi ze swoim show pełnym tańca i popisów wokalnych już 30 października w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Zobacz też: Marcus&Martinus wystąpią przed Jasonem Derulo >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama