Reklama
placeholder
News

Jason Derulo: nowa data odwołanego koncertu w Krakowie! Jest też zmiana miasta

Jason Derulo: nowa data odwołanego koncertu w Krakowie! Jest też zmiana miasta

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Nowa data odwołanego koncertu Jasona Derulo w Krakowie właśnie została ogłoszona! Piosenkarz wystąpi w Polsce jeszcze w 2024 roku. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?

Jason Derulo ma na swoim koncie wiele hitowych utworów, do których należą między innymi Savage LoveWiggle czy Talk Dirty.  Piosenkarz miał wystąpić w Tauron Arenie w Krakowie w grudniu 2023 roku. Koncert w ostatniej chwili został jednak przełożony na inny termin. Okazuje się, że ''król wakacyjnych hitów'' powróci do Polski jeszcze w 2024 roku i tym razem dostarczy pozytywnej energii i porwie do tańca publiczność w stolicy. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Jason Derulo w Warszawie 2024

Jason Derulo wystąpi na hali COS Torwar w Warszawie w środę 10 kwietnia 2024 roku. Piosenkarz zagra koncert w ramach światowej trasy promującej jego najnowszy album pod tytułem NU KING. Jason Derulo dotychczas wydał 4 albumy studyjne i ma na swoim koncie aż 250 milionów sprzedanych singli. Jego debiutancki singiel pod tytułem Watcha Say w 2009 roku znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiego Billboard Hot 100. Podczas nadchodzącego koncertu w Warszawie Jason Derulo zaśpiewa swoje najpopularniejsze utwory na żywo. Będą to zarówno jego nowe utwory, jak i te z początków jego kariery. 

Pitbull zagra koncert w Polsce?! TO zelektryzowało fanów >>

Jason Derulo: koncert w Warszawie 2024: bilety, ceny

Bilety na koncert Jasona Derulo w Warszawie trafią do sprzedaży w piątek 9 lutego 2024 roku godzinie 11:00. Wtedy będą znane równiez ich ceny. Bilety będą dostępne wyłącznie na oficjalnej stronie eBilet

4FUN.TV jest jednym z partnerów trasy Jasona Derulo. Będziemy mieć dla Was bilety na koncerty - obserwujcie nas uważnie, bo szykujemy dla Was specjalny konkurs !

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama