Reklama
placeholder
News

Jason Derulo zagrał koncert w Warszawie. Co zaśpiewał? ZDJĘCIA

Jason Derulo zagrał koncert w Warszawie. Co zaśpiewał? ZDJĘCIA

fot. Prestige MJM

Reklama
Reklama
placeholder

Półnagi Jason Derulo w otoczeniu kipiących seksapilem tancerek. Tego typu show można oglądać godzinami!

Spektakularne wokalno-taneczne show Jasona Derulo zachwyciło fanów zgromadzonych na warszawskim Torwarze. Gigantyczna produkcja, dwudziestometrowa scena i niesamowite show przyciągnęło fanów artysty z całego kraju.

Koncert zakończył światową trasę Jasona Derulo 2Sides. Największe hity artysty takie jak Swalla, Talk Dirty, Tip Toe, If I’m Lucky poniosły do tańca tłum fanów. Oprócz dobrej muzyki nie zabrakło zapierających dech w piersiach układów choreograficznych.

Jason Derulo zaśpiewał również swój debiutancki przebój z 2009 roku – Whatcha Say.

Wrażenie niesamowite, bardzo dużo energii i tańca! Całe show świetnie od początku do końca wyreżyserowane. Jason wykonuje to w niezwykle precyzyjny sposób - podkreśla Rafał Szatan, uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który miał okazję wystąpić na scenie programu wcielając się właśnie w postać Jasona Derulo.

Całości dopełnił rzadko spotykany akcent ze strony samego Jasona Derulo, który przed koncertem wynagrodził czekanie najbardziej cierpliwym, wychodząc do fanów przed halę Torwar. 

Osoby, które wygrały w 4FUN.TV bilety na koncert oraz meet&greet spotkały się z Jasonem Derulo twarzą w twarz. Fotka z artystą to pamiątka na całe życie!

We wtorkowy wieczór nie zabrakło również wzruszeń wśród najmłodszej publiki, a wszystko za sprawą gościnnego występu Marcus & Martinus. Piski i okrzyki radości roznosiły się po całej hali. Młodzi artyści po raz kolejny rozkochali w sobie rzesze polskich fanek.

Wielką niespodzianką był również wspólny występ Marcusa & Martinusa z Jasonem. Panowie zaśpiewali razem kawałek Wiggle.

Mamy nadzieję, że Jason Derulo wróci do Polski na kolejne świetne show.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama