Reklama
placeholder
News

Jason Derulo w Polsce 2023: kiedy koncert w Krakowie? Bilety, ceny

Jason Derulo w Polsce 2023: kiedy koncert w Krakowie? Bilety, ceny

fot. youtube: Jason Derulo

Reklama
Reklama
placeholder

Jason Derulo wystąpi w Polsce! Koncert artysty odbędzie się jeszcze w 2023 roku. Kiedy wystąpi w Krakowie? 

Jason Derulo ma na swoim koncie wiele hitowych utworów. Wokalista znany z piosenek takich jak Savage Love, Wiggle czy Talk Dirty już niebawem zagra koncert w Krakowie. Fani artysty mogą być pewni, że usłyszą jego najpopularniejsze utwory na żywo, a jego koncert dostarczy im niepowtarzalnych wrażeń. Jason Derulo nie bez powodu jest nazywany ''królem wakacyjnych hitów'' przez wielu swoich fanów. Artysta niejednokrotnie udowodnił, że jego koncerty są pełne pozytywnej energii i potrafią porwać publiczność do tańca. 

Ed Sheeran w Polsce 2024: koncert w Gdańsku potwierdzony! Data, bilety >>

Jason Derulo w Krakowie 2023

Jason Derulo wystąpi w TAURON Arenie w Krakowie 11 grudnia 2023 roku. Podczas koncertu fani piosenkarza powinni usłyszeć zarówno nowsze utwory wokalisty, jak i te z początków jego kariery. Jason Derulo dotychczas wydał 4 albumy studyjne i ma na swoim koncie aż 250 milionów sprzedanych singli. Jego debiutancki singiel pod tytułem Watcha Say w 2009 roku znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiego Billboard Hot 100. W październiku artysta wydał swoją najnowszą piosenkę, Hands On Me, którą zaśpiewał wraz z Meghan Trainor. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Jason Derulo: koncert w Krakowie 2023: bilety, ceny

Bilety na koncert Jasona Derulo w Krakowie trafiły do sprzedaży w środę 25 października. Ceny zaczynają się od 317,50, a kończą na 4771,50 złotych za bilet VIP wraz z Meet&Greet.

Partnerami wydarzenia są 4FUN.TV, RMF FM i TVN.

Obserwujcie nas uważnie, bo przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą bilety na występ artysty w Krakowie - nie przegapcie tego!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama