News

Justin Bieber pozbył się tatuaży! Tak wygląda bez dziar

Justin Bieber pozbył się tatuaży! Tak wygląda bez dziar

Fot. Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber pozbył się wszystkich tatuaży! Tak 26-letni wokalista wygląda bez swoich dziar. Musicie to zobaczyć.

Agustin Egurrola wziął ślub! Choreograf pokazał zdjęcia z ceremonii >> 

Justin Bieber dał się poznać jako artysta, który kocha tatuaże. Mąż Hailey Bieber zrobił sobie ich na całym ciele przynajmniej kilkanaście. Wytatuował sobie m.in. sowę, różę, napis LOVE, skrzydła anioła, hebrajskie tłumaczenie imienia Jezus,  wieniec laurowy i różę.

Justin Bieber usunął tatuaże

Jakiś czas temu wokalista zaskoczył wszystkich i usunął swoje wszystkie dziary! Na jego ciele nie pozostał żaden z rysunków, które do tej pory wykonał.

Nie wyobrażacie sobie Justina Biebera bez tatuaży? Spokojnie, ta metamorfoza jest tylko chwilowa. ;-) Kanadyjczyk pozbył się tatuaży na potrzeby teledysku do singla Anyone, który pojawił się w internecie 1 stycznia 2021 roku. W klipie, w którym Justin Bieber wciela się w rolę boksera, możecie dostrzec inspiracje filmem Rocky z 1976 roku.  

Justin Bieber pokazał też na Instagramie jak wyglądał proces zakrywania jego tatuaży. 

Małgorzata Rozenek miała grać w 'Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją'! Kogo? >> 

W nowym teledysku, obok wokalisty zobaczycie aktorkę Zoey Dutch. Wideo wyreżyserował Colin Tilley.

Justin Bieber zaśpiewał singiel Anyone na żywo 31 grudnia 2020 roku na koncercie NYE Live. Był to jego pierwszy występ od 2017 roku.

Nie było lepszego sposobu na zakończenie roku 2020 i rozpoczęcie roku 2021 niż świętowanie sylwestra z moimi fanami na całym świecie i dzielenie się z nimi nową muzyką. Muzyka bardzo nam wszystkim pomogła w tym roku, a dla mnie osobiście była uzdrawiająca i przemieniająca. „Anyone” to wyjątkowa, pełna nadziei piosenka, która nadaje ton lepszemu nowemu rokowi, pełnemu nadziei i nowych możliwości – cytuje słowa piosenkarza portal CGM.

Wolicie Justina Biebera z tatuażami czy jednak bez nich?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.