Reklama
placeholder
News

Justin Bieber z żoną w superseksownej sesji [ZDJĘCIA]

Justin Bieber z żoną w superseksownej sesji [ZDJĘCIA]

Fot. Instagram.com/justinbieber

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber zapozował z żoną do superseksownej sesji. Zobaczcie te gorące fotki The Biebers!

Justin Bieber wziął drugi ślub! Zobacz ZDJĘCIA z wesela! >> 

Justin i Hailey Bieber wzięli drugi ślub 30 września 2019 roku. Tym razem wokalista i modelka przysięgli sobie miłość przed ołtarzem. Wesele Bieberów odbyło się w pięciogwiazdkowym hotelu Montage Palmetto Bluff w Karolinie Południowej, a na przyjęciu bawiło się 150 osób, m.in. najbliższa rodzina państwa młodych oraz Kendall i Kylie Jenner, Katy Perry, Beyonce, Jay-Z i Ed Sheeran.

Krótko po tym jak Justin i Hailey Bieber znowu zostali mężem i żoną, pochwalili się na Instagramie nie tylko zdjęciami ze ślubu, lecz także… efektami seksownej sesji zdjęciowej!

Justin Bieber: tak wyglądała sesja ślubna THE BIEBERS >> 

Justin i Hailey Bieber – sesja Calvin Klein

Justin i Hailey Bieber jakiś czas temu wzięli udział w kampanii Calvina Kleina, która powstała z okazji 50-lecia istnienia marki. Na zdjęciach do CK50, które wykonał Glen Luchford państwo Bieber pozują oczywiście w bieliźnie, dzięki temu możemy podziwiać ich idealne ciała. ;-) 

Tak wyglądała suknia ślubna Hailey Bieber! >> 

Oprócz zdjęć, nową kampanię Calvina Kleina promuje też filmik, który jest „podróżą przez dekady”. W klipie Hailey i Justin Bieber oglądają w telewizji historyczny moment, czyli start misji kosmicznej Apollo 11. Później przenosimy się do dyskoteki z lat 70., a metrem z lat 80. Trafiamy do lat 90., którą symbolizuje piosenka zespołu EMF – Unbelievable. Dodajmy, że oprócz Justina i Hailey Bieber w wideo CK50 pojawiają się też m.in. Kendall Jenner i ASAP Rocky.

Co myślicie o tej sesji?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama