News

Justin Bieber chce FORTUNY za Meet & Greet. Kto tyle zapłaci?

Justin Bieber chce FORTUNY za Meet & Greet. Kto tyle zapłaci?

Fot. Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber chce fortuny za Meet & Greet. Ile dokładnie kosztuje i kto tyle zapłaci za spotkanie z gwiazdorem?

Justin Bieber – SERIAL o życiu gwiazdy. Zobacz zwiastun – jest żona, depresja i fani >> 

Justin Bieber – trasa koncertowa

Jakiś czas temu Justin Bieber ogłosił, że w 2020 roku planuje ruszyć w trasę koncertową. JUSTIN BIEBER 2020 TOUR będzie promować jego nową płytę Changes, która pojawi się 14 lutego. Na razie wiadomo, że Justin Bieber zagra 47 koncertów, które odbędą się w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu.

Czy Justin Bieber wystąpi w Polsce? Niestety wszystkie z zaplanowanych do tej pory show JUSTIN BIEBER 2020 TOUR odbędą się w Stanach Zjednoczonych. Ale kto wie? Może Justin rozszerzy swoją trasę koncertową również o Europę i pojawi się w naszym kraju? 

Daty i miejsca wszystkich koncertów zaplanowanych na trasę koncertową JUSTIN BIEBER 2020 TOUR znajdziecie w opisie filmiku #BIEBER2020.

Justin Bieber w 2020 w Polsce?! Za chwilę nowy album i trasa! >> 

Koncert Justina Biebera – ceny biletów

Chociaż do trasy koncertowej Justina Biebera zostało jeszcze trochę czasu, już teraz pojawiają się informacje o cenach biletów na występ gwiazdora. Według fanów, którzy otrzymali już dostęp do przedsprzedaży wejściówek, najdroższe bilety VIP, które zawierają opcję Meet & Greet z Justinem Bieberem, kosztują 7500 dolarów, czyli prawie… 30 tysięcy złotych!

Niestety tak duża kwota nie gwarantuje, że fani, którzy marzą o spotkaniu z idolem, będą mogli zrobić sobie selfie z Justinem Bieberem sam na sam. Osoby posiadające pakiet, będą wchodzić w grupach 4-osobowych, więc bardzo możliwe, że na wspólnym zdjęciu z wokalistą pojawią się pozostałe osoby. 

Dodajmy, że pakiet The Diamond VIP Experience zawiera nie tylko spotkanie z Justinem Bieberem, lecz także m.in. wstęp do strefy VIP z drinkami i przekąskami, wycieczkę za kulisy i koncertowe gadżety.

Ile kosztują pozostałe bilety na koncert w ramach JUSTIN BIEBER 2020 TOUR? Mówi się, że za miejsca na płycie najbliżej sceny w Seattle trzeba zapłacić ponad 900 dolarów (3500 złotych), a wejściówki na górne trybuny kosztują 69 dolarów (około 270 złotych).

Justin Bieber ma nowy tatuaż! Co symbolizuje? >> 

Fani Justina Biebera są bardzo rozczarowani tak wysokimi cenami biletów na show piosenkarza.

Justin Bieber, który chce 7 tysięcy dolarów za spotkanie i GRUPOWE ZDJĘCIE to dosłownie żart. Nie rozumiem kto się na to zgadza.

SIEDEM I PÓŁ TYSIĄCY DOLARÓW ZA BILET, na którym przez 3 minuty Justin Bieber spotyka się i pozdrawia fanów, w grupach nie mniejszych niż 4, więc w zasadzie możliwość obecności nieznajomych na twoim zdjęciu. Chciałbym mieć słowa, żeby to opisać, ale tak naprawdę się zawiodłam (…)

Justin Bieber chce 7500 dolarów za Meet & Greet. (…) To pa! – pisali na Twitterze.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MY STASH MY LIFE DEAL WITH IT HAHA

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.