News

Justin Bieber w 2020 w Polsce?! Za chwilę nowy album i trasa!

Justin Bieber w 2020 w Polsce?! Za chwilę nowy album i trasa!

Fot. Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber wystąpi w Polsce w 2020 roku?! Artysta oficjalnie zapowiedział nowy album i trasę koncertową.

Startuje Justin Bieber Big Tour! Fani zaskoczeni >> 

Pod koniec marca 2019 roku Justin Bieber poinformował fanów, że na jakiś czas przerywa karierę. 25-letni artysta wyjaśnił, że zdecydował się na taki krok z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym, z którymi zmagał się od jakiegoś czasu. Bieber chciał skoncentrować się na powrocie do równowagi i rodzinie.

Na szczęście gwiazdor szybko wrócił do równowagi i do studia nagraniowego. W maju wypuścił wspólny kawałek z Edem Sheeranem – I Don’t Care – w lipcu pojawiła się nowa wersja piosenki bad guy Billie Eilish z jego udziałem, a w październiku Bieber pojawił się w singlu 10,000 Hours – Dan + Shay.

Justin Bieber zawiesza karierę, bo BĘDZIE OJCEM?! Jest oświadczenie >> 

#BIEBER2020 – nowa płyta, singiel Yummy

Niedawno Justin Bieber zrobił niespodziankę fanom i wrzucił na YouTube filmik #BIEBER2020, którym oficjalnie zapowiedział nowy album. Płyta ma pojawić się już na początku 2020 roku, jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że nowy krążek Biebera będzie promował singiel Yummy, którego premiera odbędzie się 3 stycznia.

Oprócz nowych singla i płyty ma ukazać się też seria filmów dokumentalnych, w których Justin Bieber opowie o kulisach pracy nad krążkiem.

Justin Bieber i Selena Gomez zaczęli rywalizację. Co z tego będzie? >> 

Justin Bieber: trasa koncertowa 2020 - daty, miejsca 

Justin Bieber przygotował dla fanów jeszcze jedną niespodziankę. W 2020 roku Kanadyjczyk ruszy w trasę koncertową! Na razie wiadomo, że w ramach JUSTIN BIEBER 2020 TOUR artysta zagra 47 koncertów. Wszystkie odbędą się w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu.

Czy Justin Bieber wystąpi w Polsce? Niestety wszystkie z zaplanowanych do tej pory show JUSTIN BIEBER 2020 TOUR odbędą się w Stanach Zjednoczonych. Ale kto wie? Może Justin rozszerzy swoją trasę koncertową również o Europę i pojawi się w naszym kraju? Trzymamy za to mocno kciuki! ;-)

Daty i miejsca wszystkich koncertów zaplanowanych na trasę koncertową JUSTIN BIEBER 2020 TOUR znajdziecie w opisie filmiku #BIEBER2020.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BIEBER2020 super-trailer on youtube now

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

December 24, December 31, January 3 ... #2020

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

December 24, December 31, January 3 ... #2020

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Don’t stop fighting the battle has already won.. fight for what you love and who you love don’t let fear and anxiety win..god has not given us a spirit of fear but of power love and of a sound mind! I havent believed the truth about myself I haven’t believed I am loved I haven’t believed I am forgiven it’s a hard thing for me to wrap my head around. I hang my head in shame and I wallow in sadnes about the the people who have betrayed me. Jesus has given me freedom and the persuit of getting to know his character is never ending. Gods character never changes he is the same yesterday now and forever. He is always good!. I won’t be afraid to be vulnerable before him.. his power is made strong in our weakness. God isn’t afraid of your pain and your brokenness he actually welcomes it. Come to me all who are weary and burdened and I will give you rest! these are words from Jesus! There is hope and it’s in him.!! He loves and cares for you! For god so loved the world that he gave his only son so that whoever believes him wont die but have eternal life! You are that whoever and he accepts you as you are!! He loves and forgives you and welcomes you into his arms every time you mess He is a perfect and loving god who adores you!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.