News

Oskarżony o śmierć Mac Millera ARESZTOWANY!

Oskarżony o śmierć Mac Millera ARESZTOWANY!

Fot. Instagram.com/macmillernation

Mężczyzna oskarżony o spowodowanie śmierci Mac Millera został aresztowany! Jeśli zostanie uznany za winnego grozi mu 20 lat więzienia.

Mama Mac Millera żegna syna. Wzruszające zdjęcie >> 

Mac Miller – śmierć

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku w swoim domu w San Fernando Valley. Raper miał 26 lat. Przyczyną śmierci byłego chłopaka Ariany Grande było przedawkowanie narkotyków (fentanylu i kokainy), które dodatkowo zostały zmieszane z alkoholem.

Mac Miller: nowe fakty o śmierci rapera! Mamy nagranie z pogotowia >>

4 września 2019 roku amerykańska agencja rządowa Drug Enforcement Administration poinformowała, że aresztowano mężczyznę, który może być odpowiedzialny za śmierć Mac Millera. Źródła podają, że Cameron James Pettit nie będzie miał możliwości wyjścia z aresztu za kaucją. 5 września 2018 roku 28-latek miał  sprzedać Mac Millerowi 30 miligramów oksykodonu, kokainę i Xanax. 2 dni później muzyk zmarł.

Zagraniczne media informują, że pigułki oksykodonu, które Pettit miał sprzedać Mac Millerowi, zawierały fentanyl, czyli substancję, która jest kilkadziesiąt razy silniejsza niż heroina. Fentanyl jest nazywany „najniebezpieczniejszym narkotykiem świata”. Władze Drug Enforcement Administration twierdzą, że przed śmiercią Mac Miller zażył pigułki kupione od Pettita.

Poruszający wpis Ariany Grande z okazji urodzin Mac Millera >> 

Cameronowi Jamesowi Pettitowi został postawiony zarzut handlu narkotykami. W jego sprawie będzie orzekał Sąd Rejonowy Stanów Zjednoczonych w Los Angeles. Na razie nie wiadomo czy 28-latek jest reprezentowany przez prawnika.

Jeśli Cameron James Pettit zostanie skazany za handel narkotykami, grozi mu nawet 20 lat pobytu w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Dodajmy, że w czasie konferencji prasowej, która odbyła się 4 września, przedstawiciel prokuratury USA – Thom Mrozek – powiedział, że za dostarczenie Mac Millerowi narkotyków są odpowiedzialne prawdopodobnie dwie osoby. Do tej pory prokuratura nie postawiła im jednak zarzutów.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New York Mag. Link in Bio. Words by @craig_sj and Photos by @christaanfelber

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

go outside

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

photo: @gunnerstahl.us location: some weird desolate forest area behind my house.

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

How’s your Tuesday?

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

country club league committee president

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? #macmiller #macmillernation

Post udostępniony przez Mac Miller (@macmillernation)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.