News

Matura 2020: WYNIKI. Kiedy i jak je sprawdzić?

Matura 2020: WYNIKI. Kiedy i jak je sprawdzić?

Fot. Pixabay.com

Matura 2020 – wyniki. Kiedy ogłoszenie wyników egzaminu dojrzałości i jak je sprawdzić? Mamy dla Was wszystkie informacje.

Nowy rok akademicki zdalnie czy stacjonarnie? Te uczelnie już podjęły decyzję >> 

W 2020 roku matury zostały przełożone z powodu epidemii koronawirusa. Egzaminy dojrzałości odbywały się w dniach 8-29 czerwca.

Absolwenci szkół średnich obowiązkowo musieli sprawdzić swoją wiedzę z trzech przedmiotów na poziomie podstawowym – języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego. W 2020 roku odwołano matury ustne.

Matura 2020 – kiedy wyniki? Jak sprawdzić?

Wyniki matur 2020  będą dostępne 11 sierpnia w godzinach 8.00-10.00 na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Aby sprawdzić jak Wam poszło, musicie wejść na stronę internetową OKE, wybrać zakładkę „uczeń” i jako login wpisać swój PESEL. Hasło powinniście otrzymać w swojej szkole.

Szkoły od 1 września: jest decyzja i pierwsze wytyczne nowego roku szkolnego >> 

Matura poprawkowa 2020: data, wyniki

Jeśli chcielibyście poprawić swoją maturę, macie na to szansę! Co ważne, termin matury poprawkowej wyznaczono dla zdających, którzy przystąpili do egzaminu ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i nie zdali testu tylko z jednego przedmiotu w części pisemnej.

Matura poprawkowa 2020 odbędzie się 8 września (wtorek) o godzinie 14.00, a jej wyniki zostaną ogłoszone do 30 września.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.