Reklama
placeholder
News

‘Słynny’ biały miś z Krupówek ukarany. Nie pierwszy raz

‘Słynny’ biały miś z Krupówek ukarany. Nie pierwszy raz

fot. instagram.com/hanna_turnau/

Reklama
Reklama
placeholder

Biały miś z Zakopanego, który pojawił się ostatnio na nagraniu Hanny Turnau, został ukarany niedługo po "zaatakowaniu" aktorki. Jak się okazuje, do takich sytuacji dochodzi w jego przypadku bardzo często. Czym słynna maskotka naraża się służbom?

Nastolatek zrzucił wielką kulę śnieżną w centrum handlowym w Elblągu. Z 3. piętra [WIDEO] >>

Miś z Krupówek przeszkodził Hannie Turnau w nagraniu

Mężczyzna, który pracuje w przebraniu białego misia, postanowił niedawno wtrącić się i zabronić nagrywania Hannie Turnau. Twierdził, że należy mu się zapłata za to, że... pojawił się w tle. Jak donosi Tygodnik Podhalański, mężczyzna został zatrzymany przez strażników miejskich i ukarany mandatem za prowadzenie nielegalnej działalności bez uzyskania zgody burmistrza Zakopanego. Jak się okazuje, kary pieniężne, które z życzliwości służb nie przekraczają 300 złotych, otrzymuje on regularnie. Przychylność wynika z faktu, iż ta zarabiająca poprzez przebieranie się za misia osoba jest bezrobotna i nie posiada stałego miejsca zameldowania. Komendant zakopiańskiej straży miejskiej, Markek Trzaskoś, wytłumaczył, że mężczyzna systematycznie jest karany mandatami, ponieważ "nie chce się dostosować do określonych wymogów".

Filmik, na którym miś z Krupówek przeszkadza aktorce w dalszym nagrywaniu, obiegł internet i zaowocował falą krytyki ze strony internautów. Hanna Turnau udostępniła go na swoim instagramowym profilu, chcąc jedynie podzielić się z fanami tym przeżyciem. Jednak gdy po czasie w sekcji komentarzy pojawiły się żywe dyskusje na temat nie tylko zachowania mężczyzny, ale i "bezprawia", jakie panuje w Zakopanem, skomentowała post słowami:

Drodzy, pamiętajmy, że Zakopane to nie tylko miś z Krupówek!!😉✌️

Jak się okazuje, wielu internautów spotkało podczas swoich urlopów nieprzyjemnego misia, który bezpodstawnie domagał się opłaty. Niektórzy przyznali, że na filmiku aktorki zachowywał się wyjątkowo "miło", ponieważ zazwyczaj bywa jeszcze bardziej arogancki. Fani przytoczyli różne szokujące sytuacje, do których miało dojść z misiem w roli głównej i które najczęściej kończyły się interwencją policji.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama