News

Nicki Minaj: wymagania na koncert w Polsce. Zajmie aż trzy garderoby?

Nicki Minaj: wymagania na koncert w Polsce. Zajmie aż trzy garderoby?

instagram.com/nickiminaj

Znamy już wymagania Nicki Minaj na koncert w Polsce! Ridery, czyli wymagania gwiazd podczas trasy koncertowej to indywidualna sprawa. Niektóre gwiazdy życzą sobie określonego rodzaju kwiatów w pokoju, rzadkich alkoholi czy pomieszczeń w danym kolorze. Czego zażyczyła sobie Nicki?

Nicki Minaj przywiezie do Polski… ZŁOTE JEDNOROŻCE! >>

Już wiemy, że w jej riderze znalazły się aż trzy garderoby. Na przyjazd Nicki w Atlas Arenie w Łodzi czekać będą trzy osobne pomieszczenia do jej wyłącznego użytku. Jedno z nich zostanie prywatnym pokojem artystki, drugie posłuży za jej osobistą garderobę, a trzecie będzie miejscem przygotowywania fryzur i makijażu. Wokalistka i jej ekipa zostaną przetransportowani ze Stanów Zjednoczonych i dowiezieni do Łodzi czternastoma ciężarówkami! Dodatkowo do ich dyspozycji będzie 10 tourobusów.

Patrząc na ogrom przygotowań, to będzie niezłe widowisko!

Koncert Nicki Minaj w Polsce

Artystka wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie już 24 lutego, a towarzyszył jej będzie raper Juice Wrld. Na polski suport został wybrany Smolasty. Bilety na koncert Nicki Minaj możecie nadal kupić na stronie Prestige MJM. Do 14 lutego wejściówki można kupić w promocyjnej cenie – 2 w cenie 1 – w rubryce „kod rabatowy” wystarczy wpisać LOVENICKI.

Wygraj bilety na koncert Nicki Minaj!

Przypominamy, że cały czas możecie też próbować wygrać bilety na koncert w naszym konkursie. Wystarczy, że upolujecie hit Nicki na antenie i w momencie trwania klipu napiszecie do naszego FunBota w messengerze na Facebooku. Szczegóły tutaj >>

Nicki Minaj

24 luty

Atlas Arena, ŁÓDŹ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Pinkprint

Post udostępniony przez Barbie® (@nickiminaj)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.