News

Chcesz wygrać gadżety zespołu BTS? Oglądaj program K-Pop Non Stop!

Chcesz wygrać gadżety zespołu BTS? Oglądaj program K-Pop Non Stop!

materiały własne

Uwaga, fani k-popu, ważne ogłoszenie. Już niedługo w trakcie programu K-Pop Non Stop będziecie mogli wygrać super gadżety zespoły BTS!

BTS (inaczej Bangtan Boys) to jeden z najpopularniejszych k-popowych zespołów. Chłopaki zaczynali między innymi od wrzucania coverów na YouTube’a, a ich siedmioosobowy boysband z Korei Południowej został ostatecznie uformowany w 2013 przez wytwórnię Big Hit Entertainment.

10 najlepszych piosenek K-pop. Głosuj na ulubione kawałki >>

Obecnie zespół ma na koncie cztery albumy studyjne koreańskie i trzy japońskie, kilka mini albumów i kompilacji. Ich największe hity to Spring Day, DNA, Mic Drop czy RUN. Warto wspomnieć, że BTS w 2017 znalazł się na 5 miejscu najbardziej wpływowych osobistości w Korei, a w 2018 był już na szczycie tej listy.

Wygraj gadżety zespołu BTS

Zespół ma rzeszę fanów na całym świecie, którzy nazywają się A.R.M.Y. Jeśli Wy też należycie do fanów zespołu, macie niepowtarzalną okazję wygrać u nas gadżety. Będziecie mogli u nas zgarnąć czapki BTS, płyty Love Yourself: Answer, a jeden ze szczęśliwców zgarnie dodatkowo też LIGHT STICK BTS!

Co trzeba zrobić? Wystarczy uważnie oglądać program K-Pop Non Stop w niedzielę 28 października o 9.00 i złapać hasło na antenie, a następnie wysłać je do FunBota na naszym Facebooku i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. To wszystko!

Startujemy 28 października o 9.00.

Weź udział w konkursie >>

K-Pop Non Stop w 4FUN.TV

Niedziela 9.00

Wtorek 21.00

Czwartek 10.00

Zobacz też: Zmiana prawa w Korei. Gwiazdy K-Popu muszą iść do wojska >>

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj