News

Selena Gomez wyciąga rękę do Hailey Bieber! To prezent dla Justina

Selena Gomez wyciąga rękę do Hailey Bieber! To prezent dla Justina

fot. instagram.com

Selena Gomez postanowiła wyciągnąć rękę na zgodę do Hailey Bieber, żony swojego byłego chłopaka Justina Biebera. Przypomnijmy, że fani do dzisiaj zarzucają Justinowi, że powinien być z Seleną Gomez, a Hailey nie jest dla niego odpowiednia. Te komentarze z pewnością bolą nie tylko Justina i Hailey, ale również Selenę. Kto chciałby być wiecznie kojarzony ze swoim ex?

Justin Bieber KOCHA Selenę Gomez! Przyznał to na Instagramie >>

Selena Gomez i Justin Bieber tworzyli zgraną parę przez długi czas. Para rozstała się w 2014 roku, ale ponownie zaczęła spotykać jeszcze w 2018 roku. Gomez i Bieber byli razem podczas ślubu ojca Justina.

Później Justin chyba związał się z Hailey Baldwin, a na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia z nową dziewczyną sugerujące, że jest ona „miłością jego życia”. Hailey szybko stała się też panią Bieber.

Justin Bieber i Hailey Baldwin zostaną RODZICAMI? Poszło o TO zdjęcie >>

To spowodowało spadek nastroju u Seleny, której były ukochany nigdy ani się nie oświadczył, ani nie nazwał „miłością życia”. To i nowoodkryta choroba autoimmunologiczna spowodowała załamanie u Gomez, która trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Na szczęście wokalistka wraca do formy czego dowodem jest m.in. wydany z J Balvinem i Bennym Blanco singiel I Can’t Get Enough, który szturmem podbił listy przebojów. Kolejną jej wydaną piosenką ma być… duet z Hailey Bieber!

Justin Bieber czuje się winny z powodu Seleny. Co na to Hailey? >>

Była i obecna ukochana Justina Biebera postanowiły połączyć siły i przygotować muzyczną niespodziankę dla wokalisty, który sam obecnie zawiesił karierę z powodu problemów psychicznych. Piosenka ma nosić tytuł I Love You, Justin Bieber i ma mieć swoją premierę 1 kwietnia 2019 roku.

Justin Bieber przerywa karierę. Jaki ma powód? >>

Czekacie na duet Seleny Gomez i Hailey Bieber?*

 

*Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie :) PRIMA APRILIS! Pokaż tego newsa swoim znajomym - niech też się nabiorą! :) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0 makeup, 0 hair shot by @stevie_dance for @thehommeplusmag @thepopmag

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

absolute best friend.

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj