News

Stock Prestige Bartender VR League: Zobacz najlepszych barmanów w Polsce!

Stock Prestige Bartender VR League: Zobacz najlepszych barmanów w Polsce!

fot. materiały organizatora

Technologia wirtualnej rzeczywistości wykorzystywana jest już w wielu branżach w Polsce, jednak rynek elektroniki postanowił pójść o krok do przodu. Z tego względu projekt Stock Prestige Bartender VR League to nowatorski i ciekawy pomysł, otwierający spectrum zawodu barmana.

20 lipca barmani – amatorzy i profesjonaliści z całej Polski wzięli udział w projekcie przygotowanym przez markę Stock Prestige oraz firmę VR Factory. Uczestnicy mieli szanse zaprezentować swoje zdolności, sprawdzić wiedzę na temat receptur oraz podszkolić swoje umiejętności.

A już 17 października w Warszawie odbędzie się wielki finał projektu Stock Prestige Bartender VR League. Najlepsi barmani z Gdańska, Krakowa i Warszawy będą rywalizować o zwycięstwo w pełni wyposażonym, wirtualnym barze. Jest to pierwsze takie wydarzenie w Polsce i na całym świecie, a Ty już dziś możesz zgarnąć VIP wejściówkę i zobaczyć to na własne oczy!

Wygraj zaproszenia na Wielki Finał >>

Wystarczy, że wyślecie zdjęcie najfajniejszego drinka, jakiego umiecie zrobić! Spokojnie, nie musi to być mega mistrzowskie foto - liczy się kreatywność i przede wszystkim - fun! Za najlepsze zdjęcia zgarniecie zaproszenia VIP na Wielki Finał w Warszawie. Czekamy na zgłoszenia do samego końca, czyli 16 października! Pospieszcie się, bo zostało niewiele czasu.

 

Więcej o technologii wirtualnej rzeczywistości

Jeśli interesujecie się tematem, to musicie wiedzieć, że technologia wirtualnej rzeczywistości wykorzystywana jest już w wielu branżach w Polsce, jednak rynek FMCG nie sięgnął dotychczas po tak innowacyjne rozwiązania. Z tego względu projekt Stock Prestige Bartener VR League to wyjątkowo nowatorska inicjatywa, która z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie konsumentów oraz przedstawicieli branży.

Wirtualna rzeczywistość pozwala nam „zanurzyć się” w zupełnie innym świecie, doświadczyć rzeczy, które na co dzień nie są dla nas dostępne, co doskonale wpisuje się w strategię Stock Prestige. DNA naszej marki to wyjątkowe i ekskluzywne doświadczenia, nietuzinkowe przeżycia, z tego względu partnerstwo z firmą VR Factory było naturalnym krokiem w rozwoju brandu – mówi Sławomir Kreczmański, Senior Brand Manager w Stock Polska.  

Stock Prestige Bartender VR League

Turnieje z cyklu Stock Prestige Bartender VR League to nie lada gratka dla miłośników mieszania drinków, zarówno dla amatorów, jak również profesjonalnych barmanów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, a przy okazji… świetnie się bawić. Aplikacja konkursowa zainspirowana grą barmańską „Bartender VR Simulator”, która zostałą opracowana przez VR Factory we współpracy z sześciokrotnym mistrzem świata barmanów Tomaszem Małkiem, nie tylko sprawdza wiedzę na temat receptur, ale wymaga od użytkownika zręczności i szybkości tak potrzebnych w pracy barmana. Aplikacja przenosi gracza do profesjonalnie wyposażonego, wirtualnego baru i przy pomocy kontrolerów ruchu, które oddają realne posługiwanie się dłońmi, pozwala użytkownikowi przygotowywać konkursowe drinki.

Pierwszy wirtualny barman

Aplikacja turniejowa została zaprojektowana w oparciu o pierwszy wirtualny symulator barmana stworzony przez firmę VR Factory, czyli Bartender VR Simulator. Projekt ten został nagrodzony w tym roku na największej konferencji branżowej Game Developers Conference w San Francisco jako jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie aplikacji wirtualnej rzeczywistości w kategorii „Trening – Edukacja”.

Głosuj na swoje ulubione kawałki i zgarniaj ekstremalne nagrody >>

Zobacz też
Komentarze : 2
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Mateusz
    Również chciałbym o to zapytać:) Czy można zobaczyć relację?
    4 lata temu
  • karolina
    Będzie relacja z wydarzenia ?
    4 lata temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.