Reklama
placeholder
News

K-pop: Suho z Exo idzie do wojska! Co z jego karierą?

K-pop: Suho z Exo idzie do wojska! Co z jego karierą?

Fot. Wikimedia Commons/OXO

Reklama
Reklama
placeholder

Suho z zespołu Exo idzie do wojska! Wokalista napisał list do fanów. Co dalej z karierą gwiazdy k-popu? 

Suho z zespołu Exo rozpoczyna służbę wojskową

Jak podaje portal 7pop.pl, powołując się na koreańskie media, Suho z zespołu Exo rozpoczyna służbę wojskową. Informacja na ten temat miała pojawić się w poniedziałek 4 maja 2020 roku.

Co dalej z karierą Suho? Z powodu służby wojskowej artysta musi przerwać karierę muzyczną. W liście, który napisał do fanów poinformował, że „będzie bardzo tęsknić w tym czasie”. Możemy przypuszczać, że gwiazdor k-popu wróci do zespołu Exo po wypełnieniu obowiązków w armii. 28-letni Koreańczyk nie zdradził jednak jak długo będzie ona trwała ani gdzie się odbędzie. 

Witajcie EXO-L, tu Suho. Piszę ten list, bo mam Wam wszystkim coś do powiedzenia. Rozpocznę moją obowiązkową służbę wojskową 14 maja. Myślę, że będę bardzo tęsknić za EXO-L w tym czasie. Modlę się, by EXO-L, którzy codziennie myślą o mnie i kochają mnie, byli zdrowi.  Dziękuję Wam i kocham Was całym sercem. WE ARE ONE. EXO Saranghaja – cytuje treść listu Suho serwis 7pop.pl.

Przypomnijmy, że w 30 marca 2020 roku Suho zadebiutował jako solowy artysta i wydał debiutancką EPkę – Self-Portrait. Podaje się, że wokalista jest trzecim członkiem zespołu Exo, który trafi do koreańskiej armii. Wcześniej swoje służby mieli rozpocząć Xiumin oraz D.O.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama