News

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło: znamy datę i miejsce koncertu!

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło: znamy datę i miejsce koncertu!

fot. YouTube.com

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło zagrają wspólny koncert. Artyści podzielili się z fanami tą informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wiemy już kiedy odbędzie się wspólny koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło! To może być ostatnia okazja na dłuższy czas, żeby posłuchać Dawida na żywo – piosenkarz zapowiedział też przerwę od koncertowania.

Dawid Podsiadło - Wielkomiejski Tour 2019 >>

Trasa, trasa i po trasie. Wielkomiejskie spotkania z Wami powoli dobiegają końca i za niecałe dwa tygodnie zagramy dla Was ostatni koncert w tej podróży. Kto był ten wie jak dobrze się spotykać w takich małych przestrzeniach. Natomiast po zakończeniu trasy, znowu na chwile zniknę z koncertowania. Ale zanim zniknę zagram jeszcze jeden bardzo wyjątkowy koncert w tym roku.

Zdradzę tylko, że warto bo to będzie jedyna taka okazja i ostatnie takie małomiasteczkowe dźwięki na żywo. A więcej powiemy niedługo – napisał na profilu Dawida Podsiadło na Facebooku.

Taco Hemingway, Sokół i PRO8L3M – wspólny kawałek Napad na bankiet >>

Przypomnijmy, że Taco ma już na swoim koncie jeden bestsellerowy duet - chodzi oczywiście o formację Taconafide stworzoną wspólnię z Quebonafide. Fani Dawida i Taco od razu podłapali system takiego nazewnictwa i prześcigają się w pomysłach na nazwę duetu Podsiadło + Hemingway.

Hemingadło

Tacosiadło

Tacodawide

Taco Podsiadway

- czytamy w komentarzach. Które najlepsze? :)

 

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - data i miejsce koncertu

9 maja 2019 roku podano oficjalną datę i miejsce wspólnego koncertu artystów. Taco Hemingway i Dawid Podsiadło zagrają 28 września 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

 

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - bilety

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 15 maja, o godzinie 12:00. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki. 

Sprzedaż regularna biletów rozpocznie się w piątek, 17 maja, o godzinie 12:00. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

Wybierzecie się na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

w tym roku już tylko jeden koncert. niedługo więcej informacji...

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tym razem wielkomiejsko. Bilety od piątku na goodtaste.pl/dawidpodsiadlo

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W Krakowie rewela. ? @dontuco

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.