Reklama
placeholder
News

Taco Hemingway: ten film Igi Lis miał premierę na koncercie na PGE Narodowym. Gdzie obejrzeć SNUJ SIĘ?

Taco Hemingway: ten film Igi Lis miał premierę na koncercie na PGE Narodowym. Gdzie obejrzeć SNUJ SIĘ?

fot. YouTube: Taco Hemingway

Reklama
Reklama
placeholder

Iga Lis wyreżyserowała SNUJ SIĘ z Taco Hemingwayem w roli głównej. Produkcja miała swoją premierę podczas finałowego koncertu rapera z trasy 1-800 OŚWIECENIE, który odbył się na PGE Narodowym w Warszawie. Gdzie obecnie można go obejrzeć?

Fani Taco Hemingwaya na długo zapamiętają 22 czerwca 2024 roku. To właśnie tego dnia odbył się finał jego najnowszej trasy koncertowej. Nie zabrakło na niej wielu emocjonujących momentów. Publiczność porwał nie tylko sam raper, ale też goście specjalni tacy jak Bedoes, Oki, Daria Zawiałow i Edyta Bartosiewicz. Podczas ponad 2-godzinnego show nie zabrakło również poważniejszych momentów. Taco Hemingway po raz pierwszy podzielił się z fanami poruszającym filmem stworzonym przez jego partnerkę, Igę Lis. Jest on już dostępny również dla internautów.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway połączyli swoje koncerty. Warszawa i Chorzów bawiły się razem >>

SNUJ SIĘ z Taco Hemingwayem już dostępny w sieci

Film SNUJ SIĘ jest dostępny na oficjalnych profilach Igi Lis oraz wytwórni 2020 na Instagramie. Można go też obejrzeć na kanale Taco Hemingwaya na YouTubie. Taco opowiada w filmie o tym, czym zajmował się przed osiągnięciem ogromnego sukcesu w branży muzycznej. Przypominamy, że obecnie jest on jedynym raperem w Polsce, który wyprzedał PGE Narodowy. Taco nie ukrywa, że przed laty zmagał się z wieloma trudnościami, a zanim postanowił zostać raperem, przede wszystkim ''snuł się'', próbując odnaleźć w swoim życiu sens.

Taco Hemingway jako jedyny raper w Polsce wyprzedał PGE Narodowy. Jak dobrze go znacie? [QUIZ] >>

Film SNUJ SIĘ z Taco Hemingwayem znajdziecie poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama