Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway połączyli swoje koncerty. Warszawa i Chorzów bawiły się razem

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway połączyli swoje koncerty. Warszawa i Chorzów bawiły się razem

fot. TikTok: @karolsowa99 / @dzuni_1996

Reklama
Reklama
placeholder

W sobotę 22 czerwca Taco Hemingway wystąpił na PGE Narodowym w Warszawie. Podczas finałowego koncertu z trasy 1-800 OŚWIECIENIE ''pojawił się'' Dawid Podsiadło, który w tym samym czasie... grał koncert w Chorzowie. 

Ostatni koncert Taco Hemingwaya z trasy 1-800 OŚWIECIENIE przyciągnął tłumy fanów. Przypominamy, że to właśnie za jego sprawą artysta stał się pierwszym raperem w Polsce, który wyprzedał PGE Narodowy. Taco przygotował dla swoich fanów wiele niespodzianek, w tym występy gości specjalnych. Na scenie pojawiły się gwiazdy takie jak Edyta Bartosiewicz, Oki, Bedoes czy Daria Zawiałow, która wróciła na scenę po 2-miejsięcznej przerwie. Największym zaskoczeniem dla wielu osób bez wątpienia było jednak to, że mieli okazję przywitać się z publicznością obecną na koncercie Dawida Podsiadły. 

Taco Hemingway jako jedyny raper w Polsce wyprzedał PGE Narodowy. Jak dobrze go znacie? [QUIZ] >>

Taco Hemingway połączył się z Dawidem Podsiadło podczas koncertu [WIDEO]

Fani Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły na długo przed finałowym koncertem rapera mieli nadzieję, że ci - podobnie jak w 2019 roku - znów wystąpią razem na PGE Narodowym. Kiedy jednak daty trasy 1-800 OŚWIECENIE zostały ogłoszone, stało się jasne, że Dawid Podsiadło w dzień koncertu Taco w Warszawie ma zaplanowany występ na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Artyści udowodnili fanom, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Choć Taco Hemingway do ostatniej chwili nie wierzył, że jego plan się powiedzie, raperowi ostatecznie udało się połączyć z Dawidem Podsiadło na telebimach. Zaraz potem skierowali kamery na publiczność, aby mogła pomachać do fanów z drugiej strony Polski. Na PGE Narodowym przebywało wtedy około 55 tysięcy osób, a na stadionie w Chorzowie około 100 tysięcy fanów.

Co Dawid Podsiadło słyszy w słuchawce podczas koncertu? TikToker ma nagranie >>

Na prośbę fanów Dawid Podsiadło zapytał Taco Hemingwaya, czy był już KĄCIK KONSPIRACYJNY, czyli jeden z przerywników z albumu 1-800 OŚWIECIENIE, w którym Taco łączy się z ''Dawidem z Dąbrowy Górniczej''. Na koniec Taco podziękował produkcji i przyznał, że nie nie może uwierzyć, że to połączenie się udało.

Fragmenty rozmowy Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły możecie zobaczyć poniżej:

@dzuni_1996 Kiedy dzwonisz do kumpla na kamerce na swoim koncercie 📞TACO HEMINGWAY x DAWID PODSIADŁO #tacohemingway #dawidpodsiadlo #koncert #pgenarodowy #1800oswiecenie #warsaw @taco.hemingway.515 ♬ dźwięk oryginalny - Dzuni_1996

 

@karolsowa99 Dawid Podsiadło, Chorzów 22.06.2024 #dawidpodsiadlo #taco #tacohemingway #chorzow #koncert ♬ dźwięk oryginalny - Karol Sowa
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama