News

Taco Hemingway ma dziś urodziny! Tak wyglądała jego impreza [ZDJĘCIA, WIDEO]

Taco Hemingway ma dziś urodziny! Tak wyglądała jego impreza [ZDJĘCIA, WIDEO]

Fot. Instagram.com/tacohemingwayfanpage

Taco Hemingway ma dziś urodziny! Raper kończy 29 lat. Wiemy jak wyglądała impreza, którą wyprawiono z tej okazji.

Taco Hemingway: nowa płyta ZA DARMO już w sieci! [PLAYLISTA, PIOSENKI] >> 

Taco Hemingway – urodziny

Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, urodził się 29 lipca 1990 roku w Kairze (Egipt). Raper kończy dziś 29 lat. W weekend zorganizowano imprezę z tej okazji. Jak wyglądały urodziny Taco Hemingwaya?

Wiadomo, że na przyjęciu urodzinowym Taco Hemingwaya pojawiło się mnóstwo osób. Wśród gości byli m.in.: Quebonafide, trener gwiazd – Tadeusz Gauer, jego dziewczyna, modelka Natalia Weiss, Krzy Krzysztof  z QueQuality oraz oczywiście Iga Lis, z którą Taco spotyka się od 2018 roku.

Iga Lis na POCZTÓWCE Z WWA, LATO '19 Co o związku zdradza Taco Hemingway? >> 

Prawdopodobnie impreza urodzinowa była niespodzianką dla Taco Hemingwaya. Przyjęcie było na luzie, bo niektórzy goście przyszli na nie w... klapkach. ;-) Gauer wrzucił na swoje InstaStory filmik, na którym widać, że solenizant kazał na siebie długo czekać. ;-) Kiedy dotarł na imprezę, wystrzeliło konfetti, a goście zaśpiewali oczywiście Sto Lat. Potem już tylko pili drinki, jedli czekoladowy tort z Jackiem Daniel’sem i bawili się do samego rana.  

Życzymy Taco wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[@krzy.krzysztof via instagram stories] Taco podczas imprezy z okazji jego 29 urodzin.

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[@weiss_natalia_ via instagram stories] Taco podczas imprezy z okazji swoich 29 urodzin!

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W Krakowie rewela. ? @dontuco

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@krzysztofszlezak via instagram

Post udostępniony przez Taco Hemingway News (@tacohemingwayfanpage)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.