Reklama
placeholder
News

'Boysband' Taconafide powraca! Taco i Quebo w Hot16Challenge2

'Boysband' Taconafide powraca! Taco i Quebo w Hot16Challenge2

Fot. YouTube.com/QueQuality

Reklama
Reklama
placeholder

„Boysband” Taconafide powraca! Taco Hemingway zaprosił duet do udziału w Hot16Challenge. ;-) 

Boże Ciało z Quebonafide? Raper odrzucił taką propozycję! >> 

Hot16Challenge2 – o co chodzi?

Hot16Challenge to wyzwanie, które zostało zainaugurowane w 2014 roku. W tym roku kolejną edycję zainicjował Solar. Hot16Challenge2 towarzyszy zbiórka pieniędzy, które w całości zostaną przekazane lekarzom i szpitalom na walkę z koronawirusem. Celem raperów, którzy biorą udział w wyzwaniu jest zebranie miliona złotych.

O co chodzi w Hot16Challenge2? Akcja, która trwa wśród polskich raperów polega na nagraniu szesnastu wersów i wyznaczeniu do zadania kolejnych osób, które na zrealizowanie zadania mają 72 godziny.  Udział w wyzwaniu wzięli już m.in. Szpaku, Bedoes, Mata i KęKę. Niedawno do Hot16Challenge przyłączył się Taco Hemingway.

Quebonafide znowu z tatuażami! Zdarł z siebie makijaż w nowym teledysku >> 

Taco Hemingway w Hot16Challenge2

1 maja Taco Hemingway opublikował na YouTube filmik z wyzwaniem Hot16Challenge2. W swoich wersach raper wspominał m.in. o znajomości z Quebonafide i zapowiedział, że „wyda parę płyt w lipcu”. ;-) 

Lekarzu, lekarko, pielęgniarzu, pielęgniarko; cały personelu medyczny — dziękujemy z całego serca. My, raperzyny, możemy pomóc tylko tak jak umiemy — rymując ze sobą słowa (czasem ledwo) i pomagając wam zebrać fundusze. Jesteście naszymi bohaterami – czytamy w opisie filmu Taco Hemingwaya z Hot16Challenge.

Taco Hemingway przekazał na walkę z koronawirusem 100 tysięcy złotych. Raper do udziału w akcji zaprosił Łonę, Krzy Krzysztofa, Lanka, Klocucha i… "boysband Taconafide", więc mogliśmy się spodziewać, że Taco Hemingway jeszcze raz weźmie udział w Hot16Challenge, ale tym razem w duecie z Quebonafide. 72 godziny na wykonanie wyzwania mijały dokładnie 4 maja 2020 roku o godzinie 17.00. ;-) 

Panowie oczywiście stanęli na wysokości zadania i duet Taconafide powrócił ze swoją wersją challengu!

Chcielibyście,żeby boysband Taconafide wrócił na stałe? :-)

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama