News

Zakończenie roku szkolnego 2022: data i godzina

Zakończenie roku szkolnego 2022: data i godzina

fot. pixabay

Na zakończenie roku szkolnego czekają prawdopodobnie wszyscy uczniowie. Po wymagających miesiącach nauki przychodzi czas na zasłużony odpoczynek. Kiedy i o której godzinie jest koniec roku szkolnego? 

Ciuchy Balenciagi i Prady w sklepie dla… awatarów. Nowość od Meta >>

Zakończenie roku szkolnego 2022: data, godzina

Informację o tym, kiedy jest koniec roku szkolnego można znaleźć w kalendarzu szkolnym, który co roku jest publikowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Tam są dostępne również terminy innych wydarzeń szkolnych, takich jak m.in. egzaminy, ferie czy przerwy świąteczne. 

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 zostało zaplanowane na 24 czerwca 2022 roku (piątek). Tego dnia w całej Polsce odbędą się ostatnie apele oraz wręczenia świadectw. Dla maturzystów ostatni dzień szkoły był wcześniej, bo 29 kwietnia. 

O której koniec roku szkolnego? Godzina, na którą zakończenie roku zostało wyznaczone dla poszczególnych klas, jest ustalana przez szkołę. Jeśli nie jesteście pewni, o której jest koniec roku szkolnego w Waszej klasie, sprawdźcie to na stronie internetowej swojej placówki lub na jej profilach w mediach społecznościowych. Być może ogłoszenie o godzinie zakończenia roku szkolnego znajduje się też na drzwiach Waszej szkoły. 

Zazwyczaj zakończenie roku szkolnego odbywa się w porannych godzinach.

Gdzie jest burza? Radar burz pokaże gdzie się pojawią >>

Macie już plany na wakacje? 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.