News

6ix9ine miał wystąpić w Polsce w 2019 roku? Wszystko na to wskazuje

6ix9ine miał wystąpić w Polsce w 2019 roku? Wszystko na to wskazuje

instagram.com/6ix9yne

6ix9ine miał wystąpić w naszym kraju w tym roku? Do takich wniosków można dojść po przeanalizowaniu informacji dotyczących… koncertu Nicki Minaj w Polsce. Przypomnijmy, że artystka wystąpi w naszym kraju 24 lutego 2019 roku. Ten wyjątkowy występ odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, a piosenkarka pojawi się na scenie razem z raperem Juice WRLD.

Nicki Minaj przywiezie do Polski… złote jednorożce! >>

Co ciekawe, Nicki Minaj miała pierwotnie wyruszyć w tę samą trasę z innym raperem. Future odwołał jednak wspólne występy, a jego miejsce zajął wcześniej wspomniany Juice WRLD. Okazuje się jednak, że razem z nimi na światowych scenach miał pojawić się… Tekashi 6ix9ine!

Tekashi 6ix9ine został jednak w międzyczasie aresztowany. Oskarżono go o m.in. wielokrotną napaść, w tym napaść z użyciem broni palnej i handel narkotykami. Grozi mu do 50 (!) lat więzienia.

Tekashi 6ix9ine: pierwsze zdjęcie z więzienia. Chyba dobrze się bawi >>

W lipcu 2018 roku na Instagramie Nicki Minaj pojawił się wpis promujący wspólną trasę z raperami Future i 6ix9ine. Później jednak wizerunek Tekashiego zniknął z materiałów promujących występy.

Żałujecie, że 6ix9ine nie przyjedzie do Polski?

Chcesz iść na koncert Nicki Minaj w Łodzi? Upoluj Nicki na antenie i zgarnij bilet od 4FUN.TV! Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie TUTAJ >> 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boyfriends always take the best pics then tell u to “keep that sh*t on when we get home”. Am I lying?

Post udostępniony przez Barbie® (@nickiminaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gelato ? #6ix9ine #tekashi69 #gelato

Post udostępniony przez Daniel Hernandez (@tekashi6ix9in)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj