News

Andziaks i Luka okradzeni w Meksyku na 35 tysięcy. Co się stało?

Andziaks i Luka okradzeni w Meksyku na 35 tysięcy. Co się stało?

Fot. Instagram.com/andziaks

Andziaks i Luka zostali okradzeni w Meksyku. Para youtuberów straciła 35 tysięcy złotych. Co się stało?

Syn Edyty Górniak nie podejdzie do matury. "Nie czuje się na siłach" >>

Jakiś czas temu Andziaks i Luka wyjechali ze swoją córeczką Charlotte Elizabeth do Meksyku. Relacjonują swoje wakacje w Tulum w internecie. Niestety w trakcie ich urlopu doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Niedawno na kanale Angeliki Zając pojawił się film, w którym 24-latka i jej narzeczony opowiadają, że zostali okradzeni w czasie zakupów.

(…) Poszliśmy do kas. I Luka zaczął wypakowywać jedzenie i w pewnym momencie oddał mi wózek, więc ja ten wózek pusty zawiozłam do wózków, a on chciał zapłacić kartą. Okazało się, że moja karta została zblokowana i nie mógł nią zapłacić, a swojej nie wziął, bo powiedziałam, że ja mam kartę. (…) Mówimy okej, proszę nam te zakupy przytrzymać, my pójdziemy wypłacić pieniądze – zaczęła Andziaks.

Andziaks i Luka stracili aparat, który jest wart 35 tysięcy złotych.

Luka nagle mówi: „A gdzie jest aparat?”. (…) Wszędzie patrzymy, nie ma aparatu. Zamarliśmy. (…) Ja stanęłam na środku sklepu i czułam, że zaraz zemdleje, czułam po prostu, jakby ktoś mi podciął nogi. Było mi gorąco, zaczął się ze mnie lać pot ze stresu. (…) Po prostu zmiotło mnie. (…) Zaczęliśmy prosić o pomoc obsługę, ale nikt nie chciał nam pomóc – relacjonowała dalej Angelika.

Friz stracił prawo jazdy na 3 miesiące! Za co? >>

Wyobraziłem sobie, że tak samo podchodzę do Angeliki (…) i pytam: „A gdzie niunia?”. Aż mi się płakać chce. (…) Tylko, jak sobie w myślach, to powiedziałem, to od razu mnie oblał pot, dlatego totalnie nie martwię się tym aparatem. To jest pierdoła, kosztowna, żeby nie było, że nie szanujemy pieniędzy, mega kosztowna, ale z tego wszystkiego to jest po prostu cud i tylko tyle – dodał Luka.

Andziaks przyznała, że od tamtej pory nie czuje się do końca bezpiecznie. Razem z Luką ostrzegła swoich widzów, żeby zawsze byli ostrożni.

Cały film Andziaks i Luki obejrzycie niżej.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.