News

'Król życia' był oskarżony o zamordowanie byłej partnerki. Cztery dziewczyny Arka Kocika nie żyją

'Król życia' był oskarżony o zamordowanie byłej partnerki. Cztery dziewczyny Arka Kocika nie żyją

fot. Instagram.com/megakot.pl

Arek Kocik, znany też jako Megakot, tak naprawdę nazywa się Arkadiusz Zgorzelski.  Biznesmen ze Szczecina został bohaterem programu Królowe Życia.  

O 51-latku znowu zrobiło się głośno jakiś czas temu za sprawą rozmowy z Winim, która znalazła się na YouTube. Arek Kocik mówił m.in. o dramatycznych momentach z przeszłości.

Joanna Opozda trafiła do szpitala. Wydała mocne oświadczenie ws. ojca >>

Arek Kocik – cztery jego dziewczyny nie żyją. Był podejrzewany o zabójstwo

Zamordowali moją dziewczynę jedną. Miałem takie pechowe rzeczy. (…) Ja już z nią nie byłem wtedy. (…) Byłem wtedy nawet w pewnym momencie przez policję oskarżony, że to może ja. (…) Byłem do końca oskarżany i do końca nawet nie wiedziałem, że to chodzi o mnie. Ja myślałem, że im pomagam (…) – powiedział.

„Król życia” ujawnił, że jego była dziewczyna zginęła w domu, w czasie napadu rabunkowego. Do tragedii doszło kilkadziesiąt lat temu.

Kim jest Słowik - nowy 'boss' federacji MMA Marcina Najmana? >>

Dziewczyna sobie odebrała życie na przykład, moja. Też już z nią nie byłem. I to niejedna. (…) Nosiłem pecha, bo cztery moje dziewczyny nie żyją byłe – wyznał Arek Kocik Winiemu.

[AKTUALIZACJA 13.01.2022,12.00]

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media, produkcja show Królowe Życia podjęła decyzję o o zakończeniu współpracy z uczestnikiem Arkadiuszem "Megakotem" Zgorzelskim. Czytamy, że ma to związek z niejasną przeszłością mężczyzny, która została nagłośniona w mediach. W ostatnich dniach do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji miało wpłynąć sześć skarg na program, w którym brał udział m.in. "Megakot".

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.