News

Ariana Grande nadal kocha Mac Millera?! Wstawiła wymowne video

Ariana Grande nadal kocha Mac Millera?! Wstawiła wymowne video

Instagram/arianagrande

Plotki o tym, że powodem rozstania Ariany Grande i Pete Davidsona był Mac Miller, są coraz bardziej wiarygodne. Internauci nie mają wątpliwości – to miłość do byłego chłopaka popchnęła wokalistkę do zerwania zaręczyn z Petem Davidsonem.

Przypomnijmy, że Ariana Grande i Mac Miller byli parą przez ponad dwa lata. Rozstali się na początku tego roku, a już po kilku tygodniach Grande była zaręczona z nowym chłopakiem. Romantycznych deklaracji o miłości życia i rychłym ślubie nie było końca.

Podczas miłosnych uniesień Ariany i Pete’a Mac Miller bawił się na imprezach. Niestety jedna z nich skończyła się dla niego tragicznie. Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku z powodu przedawkowania narkotyków. Raper miał zaledwie 26 lat.

Śmierć muzyka wstrząsnęła światem muzycznym. Dla Ariany musiał być to również ogromny cios. W końcu jeszcze w tym roku była dziewczyną rapera…

Ariana Grande ma sobowtóra >>

Ariana ma w zwyczaju wycofywać się z social mediów kiedy przechodzi przez trudny okres w życiu. Tak właśnie zareagowała m.in. na zamach podczas jej koncertu w Manchasterze. Jak sama przyznała musiała poradzić sobie z tą tragedią sama.

Teraz po śmierci Mac Millera nawet miłość do Pete’a Davidsona nie pomogła artystce uporać się z tą tragedią. Najwidoczniej wręcz przeszkodziła, skoro Ariana zdecydowała się na tak poważny krok jak zerwanie zaręczyn i rozstanie.

Sama wokalistka podsyca dodatkowo plotki o ciągłej miłości do zmarłego rapera. Na jej InstaStories pojawiło się video, na którym Mac Miller rozmawia z babcią Ariany, po czym uśmiecha się do swojej dziewczyny.

Uroczy filmik wskazuje na to, że Ariana Grande nie potrafi się pogodzić ze śmiercią Mac Millera i ciągle wspomina byłego chłopaka. Mamy nadzieję, że nie podupadnie na zdrowiu psychicznym i dojdzie do siebie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ariana via insta story!!! i'm very sad

Post udostępniony przez ariananewsalerts (@ariananewsnotalerts)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♡ 💍

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"this pool is haunted" "ok"

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj