Reklama
placeholder
News

Ariana Grande: nowy tatuaż z BŁĘDEM! To nie żart

Ariana Grande: nowy tatuaż z BŁĘDEM! To nie żart

fot. instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande jest wielką fanką tatuaży, a każda z ozdób na jej ciele ma jakieś znaczenie. Niedawno wokalistka wytatuowała sobie swoją ulubioną postać z serialu animowanego Pokemon, a już wróciła do studia po kolejny „rysunek”.

Ariana Grande ma nowy tatuaż. To postać z popularnego serialu >>

Tym razem piosenkarka postanowiła "wydziarać" sobie tytuł najnowszego przeboju. Nie dziwimy się specjalnie, bo 7 Rings robi furorę w serwisach streamingowych. Tym razem jednak coś nie wyszło…

Ariana Grande zdecydowała się na napis w języku… japońskim. Sama nie mówi w tym języku, więc musiała posiłkować się tłumaczem. Fani zwrócili jej uwagę, że znaki wytatuowane na jej dłoni oznaczają symbole wytatuowane na dłonie artystki układają się w napis „shichirin”, co oznacza… małe urządzenie do grillowania. Ups!

Ariana odniosła się do tych komentarzy. Okazuje się, że podobno w japońskim tatuaży wokalistki… zabrakło liter.

Ariana Grande: koncert w Polsce 2019. Szczegóły >>

Dokładnie, ominęłam „つの指”, co powinno się znajdować w środku, ponieważ bolało jak diabli. Nie wytrzymałabym jeszcze jednego symbolu. Ale to miejsce też szybko się łuszczy, więc jeśli zatęsknię za tym tatuażem, to następnym razem wycierpię wykonywanie całego napisu – napisała Ariana.

Co wolelibyście – wytrzymać tatuowanie do końca czy tatuaż z napisem (w wolnym tłumaczeniu) „mały grill”? ?

EDIT: Ariana postanowiła jednak poprawić tatuaż i dodała kolejne znaki. Okazało się jednak, że i tym razem tłumaczanie zawiodło. Teraz jej tatuaż oznacza podobno "mały grill palec"(little barbecue finger"). No cóż, trzeba było zrobić z henny :D

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama