Reklama
placeholder
News

Przedstawiamy artystów Young Stars: SYLWIA PRZYBYSZ

Przedstawiamy artystów Young Stars: SYLWIA PRZYBYSZ
Reklama
Reklama
placeholder

screen from instagram.com/sylwiaprzybysz

W każdą niedzielę między 19:00 a 20:00 na antenie 4FUN.TV możecie oglądać naszych polskich, młodych, utalentowanych wokalistów w paśmie Young Stars.

Co tydzień będziemy Wam przybliżać sylwetkę kolejnego artysty – na pierwszy ogień SYLWIA PRZYBYSZ!

Sylwia Przybysz to urodzona 28 sierpnia 1998 roku polska wokalistka i youtuberka.

Jej kariera zaczęła się w 2012 roku, kiedy artystka zaczęła dzielić się swoimi coverami za pośrednictwem serwisu YouTube. Pierwszy cover jaki wykonała to piosenka „Want U Back” z repertuaru Cher Lloyd.

Pod koniec 2014 roku Sylwia rozpoczęła współpracę z wytwórnią My Music, z którą 9 października 2015 roku wydała swoją debiutancką płytę „Plan”.  Rok 2016 był dla wokalistki bardzo owocny – w lipcu została wydana wspólna z zespołem Verba płyta „Związane oczy mam”, a już w grudniu na półkach sklepów muzycznych pojawił się kolejny album Sylwii, czyli „Tylko raz”.

Sylwia ma świetny kontakt z fanami i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych – jej profil na Instagramie obserwuje aż 597 tysięcy followersów.

Jest wielką fanką piesków. Jej pupil to piękny biało-rudy spaniel, który wabi się Karmel! Pieseł ma nawet własne konto na insta!

Sylwia często pracuje ze swoimi przyjaciółmi, których również znacie i możecie oglądać w naszym paśmie Young Stars – Arturem Sikorskim, Jankiem Dąbrowskim czy Sylwią Lipką.

 

Artystka jest szczęśliwie zakochana i to właśnie w Arturze Sikorskim!

Sylwia jest wielką fanką Justina Biebera - nazywa go nawet swoją inspiracją.

Przeboje Sylwii i innych świetnych młodych artystów usłyszycie w naszym paśmie Young Stars – bądźcie z nami co niedzielę między 19:00 a 20:00!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama