News

Niespodzianka! Beyoncé i JAY-Z właśnie wydali wspólny album i nakręcili klip w Luwrze

Niespodzianka! Beyoncé i JAY-Z właśnie wydali wspólny album i nakręcili klip w Luwrze

screen YouTube.com/ Beyoncé

Państwo Carter znowu zaskoczyli wszystkich i bez żadnej zapowiedzi wydali wspólny album. Krążek nosi tytuł „Everything Is Love” i znalazło się na nim 9 wspólnych kawałków.

Beyoncé, której ostatnia płyta „Lemonade” ukazała się w 2016 roku i JAY-Z, który wydał niedawno krążek „4:44” już dawno wspominali w wywiadach, że tworzą wspólny materiał, a praca w studiu jest dla nich terapią podczas małżeńskiego kryzysu. Na nowym krążku znalazło się więc mnóstwo wersów komentujących prywatne życie pary i doniesienia medialne. 

Beyoncé jest w ciąży? Tak twierdzą fani!

Ale to nie wszystko - The Carters pokazali też klip do jednego z kawałków - „Apeshit”, nakręcony w Luwrze w Paryżu. W teledysku zobaczycie więc dzieła sztuki, m.in. „Mona Lisę” Leonarda Da Vinci. W klipie nie ma nic przypadkowego - postaci przypominające obrazy zestawione są ze postaciami statystów występującymi w teledysku, Beyoncé tańczy i rapuje (chyba w tym kawałku nawet lepiej niż jej mąż), a JAY-Z, stojąc w świetle charakterystycznych piramid przed Luwrem też dorzuca coś od siebie. Zobaczcie mistrzowski klip!

Przypominamy, że Beyoncé i JAY-Z wystąpią w Polsce już 30 czerwca - macie jeszcze chwilę czasu, żeby nauczyć się nowych kawałków :) A razem z TIDAL mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać bilety na koncert. Chcecie się bawić na PGE Narodowym? Do boju!

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncert Beyoncé i JAYA-Z!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj