Reklama
placeholder
News

Koncert Beyonce: ekipa zapomniała pomóc jej… zejść z konia

Koncert Beyonce: ekipa zapomniała pomóc jej… zejść z konia

fot. YouTube/ UnBoxPHD/

Reklama
Reklama
placeholder

Beyonce już w lutym 2023 roku ogłosiła swoją 9. trasę koncertową o nazwie Renaissance World Tour, która promuje najnowszy album piosenkarki - Renaissance. Koncerty ruszyły w maju, a w Polsce międzynarodowa gwiazda pojawi się już 27 i 28 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie. 41-letnia piosenkarka występuje w ramach trasy m.in. w srebrnej stylizacji na srebrzystym koniu. Widowisko jest za każdym razem interesujące i dopracowane, choć podczas ostatniego występu Beyonce w Amsterdamie ekipa techniczna popełniła małą wpadkę. Co dokładnie się stało?

Taylor Swift w POLSCE! Znamy datę koncertu wokalistki >>

Beyonce - ekipa zapomniała pomóc jej zejść z konia

Podczas wykonywania utworu Summer Renaissance Beyonce została zmuszona do śpiewania całego kawałka na ogromnym koniu. Ekipa zdecydowanie spóźniła się z reakcją i zapomniała podać 41-latce pomocną dłoń. Gwiazda próbowała dawać załodze znaki, wymachując w ich stronę lewą dłonią, lecz na ratunek przybyli o wiele za późno. Gdy po pewnym czasie na horyzoncie pojawił się wybawca, gwiazda odtrąciła go ręką, a chwilę potem odepchnęła od siebie schody, które pracownicy próbowali do niej przybliżyć. Z ruchu jej ust można było wyczytać wypowiedziane poza zasięgiem mikrofonu "O mój Boże".

Reakcja Beyonce na wpadkę ekipy stała się viralem w sieci. Fani stanęli po stronie gwiazdy, zaznaczając - często humorystycznie - że jest ona bardzo cierpliwa i mimo niedociągnięć udało jej się pozostać na stanowisku i dokończyć występ. Niektórzy podpisywali filmik napisem: "Show must go on!"

Wybieracie się na koncert Beyonce w Polsce?

 

 


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama