Reklama
placeholder
News

Beyoncé powraca z nowym albumem. Będzie dostępny już za chwilę! [DATA PREMIERY, TYTUŁ]

Beyoncé powraca z nowym albumem. Będzie dostępny już za chwilę! [DATA PREMIERY, TYTUŁ]

fot. instagram.com/Beyonce

Reklama
Reklama
placeholder

Beyoncé należy do najbardziej wpływowych artystek na świecie. Podczas swojej 30-letniej kariery zdobyła 28 statuetek Grammy - pierwszą w wieku 19 lat jeszcze jako część zespoły Destiny's Child - co czyni ją najczęściej honorowaną tą nagrodą wokalistką w historii. Do tej pory nagrała sześć studyjnych solowych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy, a siódmy z nich będzie miał premierę już pod koniec lipca.

Netflix: film o Beyonce już wkrótce [DATA PREMIERY, ZWIASTUN] >> 

Sześć lat po wydaniu swojego ostatniego studyjnego albumu Lemonade, Bey ogłosiła, że pierwsza część jej nowego albumu, zatytułowanego Renaissance, ukaże się 29 lipca.

Długo wyczekiwany krążek ma zawierać 16 utworów i być 'pierwszym aktem', co zapewne oznacza, że usłyszymy również o 'Renaissance vol. 2'. Pudełko z nowym albumem można zamówić już w przedsprzedaży, a box będzie zawierał płytę CD, koszulkę, 28-stronicową broszurę ze zdjęciami i mini plakat.

W listopadzie 2021 poznaliśmy nowy utwór Beyoncé - Be Alive - który był częścią soundtracku filmu King Richard, a na początku tego roku dyrektor generalny Sony Music potwierdził, że gwiazda wyda album w 2022 roku. Pod koniec marca Bey otworzyła 94. ceremonię wręczenia Oscarów, wykonując zapierającą dech w piersiach wersję Be Alive, która została nominowana do nagrody za najlepszą oryginalną piosenkę podczas tegorocznej ceremonii.

Beyoncé pojawiła się na sesji okładkowej brytyjskiego wydania Vogue, a swój nowy album zaprezentowała redaktorowi naczelnemu magazynu, Edwardowi Enninfulowi, który powiedział o płycie:

To muzyka, która sprawia, że się podnosisz, która kieruje twój umysł ku kulturom i subkulturom, ludziom w przeszłości i teraźniejszości, muzyka, która zjednoczy tak wielu na parkiecie, muzyka, która porusza twoją duszę. Jak zawsze w przypadku Beyoncé, chodzi o intencję.

Premiera nowego krążka Beyoncé zatytułowanego Renaissance już 29 lipca 2022 roku.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama