Reklama
placeholder
News

Beyonce – Renaissance. Nowa płyta wyciekła, gwiazda dziękuje fanom [TRACKLISTA]

Beyonce – Renaissance. Nowa płyta wyciekła, gwiazda dziękuje fanom [TRACKLISTA]

fot. materiały praswoe/sonymusic.pl

Reklama
Reklama
placeholder

Beyonce wydała płytę po sześcioletniej przerwie. Album Renaissance wyciekł do sieci tuż przed premierą, planowaną na 29 lipca 2022 roku.

Beyonce – nowa piosenka Break My Soul porywa na parkiet! >> 

Beyonce – Renaissance: album wyciekł. Wokalistka zwróciła się do fanów  

Nowe piosenki Beyonce miały być dostępne w internecie do pobrania na 36 godzin przed oficjalną datą premiery. Dodatkowo pojawiły się zdjęcia z francuskiego sklepu muzycznego, który miał oferować kopię Renaissance.

Fani Beyonce apelowali, żeby nie rozpowszechniać najnowszych singli artystki przed oficjalną premierą, uszanować pracę gwiazdy i poczekać na właściwą datę. Ten fakt nie umknął uwadze wokalistki, która postanowiła podziękować fanom.

Barack Obama – czego słucha były prezydent? Oto piosenki na lato >>

Więc album wyciekł, a Wy czekaliście na właściwy czas wydania, żeby wszyscy mogli cieszyć się tą muzyką razem. Nigdy nie widziałam czegoś takiego. Nie mogę wystarczająco podziękować Wam za miłość i ochronę. Doceniam każdego, kto upominał tych, którzy próbowali się włamać (…). To dla mnie wiele znaczy. Dziękuję za Wasze niezachwiane wsparcie. Dziękuję za cierpliwość. Nie spieszmy się i cieszmy muzyką. Nadal będę dawała z siebie wszystko, żeby przynosić Wam radość. Kocham Was – czytamy w mediach społecznościowych Beyonce. 

O swoim nowym wydawnictwie, piosenkarka powierdziała: 

Tworzenie tego albumu pozwoliło mi znaleźć miejsce by marzyć i uciec od strasznych wydarzeń na świecie. Pozwoliło mi poczuć się wolną i przeżyć przygody w momencie, gdy inne rzeczy stały w miejscu. Moją intencją było stworzenie bezpiecznej przestrzeni, bez ocen. Miejsca wolnego od perfekcjonizmu i nadmiernego myślenia. Miejsca by krzyczeć, odpuścić i poczuć wolność. To była piękna podróż i eksploracja. Mam nadzieję, że znajdziecie w tej muzyce radość. Mam nadzieję, że zainspiruje Was ona do ruchu. Ha! I żeby poczuć się tak silnymi i sexy, jakimi naprawdę jesteście.

Britney Spears i Elton John łączą siły? Ma powstać nowa wersja wielkiego hitu >>

Beyonce – Renaissance: piosenki, tracklista

 1. I’m That Girl
 2. Cozy
 3. Alien Superstar
 4. Cuff It
 5. Energy
 6. Break My Soul
 7. Church Girl
 8. Plastic Off The Sofa
 9. Virgo’s Groove
 10. Move
 11. Heated
 12. Thique
 13. All Up In Your Mind
 14. America Has A Problem
 15. Pure/Honey
 16. Summer Renaissance

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama