Reklama
placeholder
News

Dua Lipa zerwała z chłopakiem! Już spotyka się z kolejnym?

Dua Lipa zerwała z chłopakiem! Już spotyka się z kolejnym?

Fot. Instagram.com/isaaccarew

Reklama
Reklama
placeholder

Dua Lipa zerwała z chłopakiem. Jej serce długo nie było wolne, bo podobno wokalistka już spotyka się z kimś nowym. Pasują do siebie?

Borys Szyc śpiewa Shallow! Jak wyszło? >>

Dua Lipa i Anwar Hadid są parą?

Isaac Carew - model i szef kuchni - był chłopakiem Dua Lipy od 2015 roku. Podobno zakochali się w sobie od razu, ale ich związek nie należał do najłatwiejszych. W 2017 roku rozstali się, by rok później znowu do siebie wrócić. Niedawno jednak Dua Lipa i Isaac postanowili znowu ze sobą zerwać. Dlaczego? Powodem mają być zbyt napięte harmonogramy pary. Oboje twierdzą, że decyzja o zakończeniu związku była dla nich bardzo trudna. Dua skasowała nawet ze swojego Instagrama wiele zdjęć z byłym ukochanym.

Dua Lipa nosi polskie ciuchy. Jak wygląda? >>

Wygląda na to, że Dua Lipa długo nie rozpaczała po rozstaniu z Carewem. Jak donoszą zagraniczne media, wokalistka spotyka się z 20-letnim Anwarem Hadid – bratem Belli i Gigi Hadid. Para miała poznać się dzięki Gigi. Dua Lipa była zaproszona na urodziny Anwara w Malibu, gdzie podobno oboje nie szczędzili sobie czułości. 

Shawn Mendes upuścił Camilę Cabello podczas prób! Musiało boleć >>

Według źródeł Anwar i Dua Lipa świetnie się ze sobą dogadują, chodzą razem na randki i po prostu dobrze się ze sobą bawią. Czy będą parą na dłużej? To się okaże. ;-) 

Trzymamy za nich kciuki! 

Pasują do siebie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama