Reklama
placeholder
News

Mała Dua Lipa śpiewa hit Alicii Keys! Miała zadatki na gwiazdę?

Mała Dua Lipa śpiewa hit Alicii Keys! Miała zadatki na gwiazdę?

Fot. Instagram.com/dualipa

Reklama
Reklama
placeholder

Mała Dua Lipa śpiewa hit Alicii Keys! Już wtedy miała zadatki na gwiazdę? Zobaczcie wideo i sami oceńcie. ;-) 

Polak w Vogue! Znacie go z popularnego show >> 

Na początku 2019 roku prawdziwym hitem w internecie był #10yearschallenge. Swoimi zdjęciami i nagraniami z przeszłości chwalili się wszyscy – nawet gwiazdy. ;-) Dua Lipa też dołączyła do tego grona i wrzuciła filmik, na którym jako nastolatka śpiewa przebój Alicii Keys – No One.

#10YearsChallenge: jak wyglądały gwiazdy 10 lat temu? >> 

Wideo, które artystka opublikowała na Instagramie zostało nakręcone prawdopodobnie w szkole, do której chodziła Dua Lipa. Już jako 13-latka wokalistka mogła się pochwalić naprawdę mocnym głosem. Rok później zaczęła publikować covery na YouTube, a w 2015 roku podpisała kontrakt z wytwórnią płytową i jej kariera się rozkręciła. ;-) 

 BTS przerywają karierę! Kiedy wrócą na scenę?>>

Dzisiaj Dua Lipa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki na całym świecie. Jej debiutancka płyta wydana w 2017 roku, zatytułowana po prostu Dua Lipa, okazała się prawdziwym hitem. W Polsce krążek pokrył się złotem. W 2019 roku Dua Lipa zdobyła dwie Nagrody Grammy. Została Najlepszym Debiutującym Artystą, a kawałek Electricity, który nagrała z Silk City, Diplo i Markiem Ronsonem, uznano za Najlepsze Nagranie Dance.

Co myślicie o wokalu 13-letniej Duy Lipy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama