Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran miał problemy z alkoholem. Opowiedział o uzależnieniach

Ed Sheeran miał problemy z alkoholem. Opowiedział o uzależnieniach

Wikimedia Commons/Eva Rinaldi

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran miał problemy z alkoholem. I nie tylko. Artysta jakiś czas temu opowiedział o uzależnieniach, z którymi się zmagał.

Taco Hemingway ma dwie wiadomości dla fanów. Tego nikt się nie spodziewał! >>  

Ed Sheeran jest jednym z najpopularniejszych artystów na świecie. Jego każdy singiel jest hitem, a bilety na jego występy na żywo wyprzedają się błyskawicznie! W marcu 2017 roku wokalista wyruszył w trasę koncertową The Divide Tour, która okazała się… najbardziej dochodową w historii muzyki! Na koncertach Sheeran zarobił 730 milionów dolarów.

Niestety, za ogromną sławę Ed Sheeran zapłacił bardzo wysoką cenę. W wywiadzie, którego niedawno udzielił Jamesowi Sebastiano Jr., 29-latek przyznał, że przez długi czas walczył m.in. z uzależnieniem od alkoholu.

Piłem całą noc, a później spałem w autobusie. (…) Spałem w autobusie cały dzień, potem budziłem się i wychodziłem, występowałem, piłem, wracałem do autobusu. Nie widziałem słońca przez może cztery miesiące. Na początku wszystko jest zabawne (…), a potem zaczyna się robić smutno. (…) Nic nie robię na pół gwizdka, więc jeśli miałem zamiar pić, nie widziałem sensu w wypiciu kieliszka wina. Wolałem dwie butelki (…) – mówił gwiazdor.

W dalszej części rozmowy Ed Sheeran wspomniał o atakach paniki, które według niego były spowodowane popularnością.

(…) Czułem dziwną paranoję, która zakładała, że wszyscy będą okropni, a przecież zazwyczaj ludzie są mili – cytuje jego słowa m.in. BBC.

Ellen DeGeneres w ogniu krytyki. Kontrola na planie jej programu >>

Ed Sheeran przyznał, że jego innym problemem było uzależnienie od jedzenia. Z powodu zaburzenia przybrał na wadze i nie akceptował swojego wyglądu.

Nazywali mnie „Teddy dwie kolacje”, bo zamawiałem dwa posiłki i je jadłem. Wtedy zacząłem tyć i nienawidziłem tego jak wyglądam. Wydaje ci się, że  cukier, słodycze, fast foody, kokaina, alkohol sprawiają, że czujesz się dobrze, ale to jest najgorsze. Szedłem tylko na lody, a zjadałem cztery desery, dopóki nie zwymiotowałem – wspominał Ed Sheeran.

Brytyjski piosenkarz przyznał, że w powrocie do równowagi pomogła mu m.in. żona. Przypomnijmy, że Ed Sheeran i Cherry Seaborn wzięli ślub w styczniu 2019 roku.

Ona dużo ćwiczy, więc zacząłem z nią biegać. Je całkiem zdrowo, więc i ja zacząłem się tak odżywiać.  Nie pije tak dużo alkoholu, więc i ja przestałem. Myślę, że wszystko się zmieniło – powiedział wokalista.

W tej chwili Ed Sheeran ma dłuższą przerwę w karierze. Jego ostatni krążek – No. 6 Collaborations Project – miał premierę w lipcu 2019 roku. Miesiąc później wokalista ogłosił, że najbliższych jego koncertów możemy spodziewać się prawdopodobnie dopiero w 2021 roku.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama