News

Jay-Z ma 28-letnią córkę?! „W moim mieście wszyscy wiedzą, że on jest moim ojcem”

Jay-Z ma 28-letnią córkę?! „W moim mieście wszyscy wiedzą, że on jest moim ojcem”

Fot. Instagram.com/beyonce

Jay-Z ma 28-letnią córkę?! Kobieta twierdzi, że ma niezbite dowody na to, że mąż Beyonce jest jej ojcem.

Tekashi 6ix9ine dopiero wyszedł z więzienia, a już oskarża Arianę Grande i Justina Biebera >> 

Jay-Z ma nieślubną córkę?

Jay-Z od 2002 roku jest związany z Beyonce. 4 kwietnia 2008 roku para wzięła ślub. Wokalistka i raper mają troje dzieci – 8-letnią córkę Blue Ivy oraz 3-letnie bliźnięta – córkę Rumi i syna Sira.

Niedawno zrobiło się głośno o 28-letniej La'Teashy Macer, która twierdzi, że jej ojcem jest 50-letni artysta. Pochodząca z miasta Cambridge w stanie Maryland kobieta prowadzi konto na Instagramie (@jayzfirstdaughter), w którym opowiada swoją historię.

Zbyt długo milczałam! Dołącz do mnie, a opowiem Ci historię córki Jaya-Z, która żyje w jego cieniu. W moim mieście wszyscy wiedzą, że on jest moim ojcem!  Kiedy dorastałam, patrzyłam jak stwardnienie rozsiane zabiera moją „zabawną mamę”, którą znałam od zawsze. Teraz leży 24 godziny na dobę.  Trzymałam to w sobie, kiedy wychowywałam czworo dzieci, w tym bliźnięta, chodziłam do szkoły oraz pracowałam jednocześnie w więzieniu i szpitalu – napisała La'Teasha Macer pod postem opublikowanym na Instagramie 8 maja 2020 roku.

Lady Gaga: hakerzy wykradli jej dane! Co wypłynęło? >> 

Mówi się, że 28-latka przeprowadziła testy DNA, z których jasno wynika, że mąż Beyonce jest jej ojcem. Kobieta opublikowała też słowa swojej ciotki Terry, która potwierdza jej wersję.

(…) Wiele razy próbowaliśmy skontaktować się z Jay’em-Z, żeby powiedzieć mu o Tashy, ale jedyne co słyszeliśmy to: „Wiesz ile kobiet dzwoni tu każdego dnia, żeby powiedzieć, że Jay-Z jest tatusiem ich dziecka?” (…) – czytamy.

Rzeczywiście, to nie pierwszy raz kiedy mówi się o tym, że Jay-Z ma nieślubne dziecko. W 2018 roku 24-letni Rymir Satterthwaite twierdził, że jest synem Jaya-Z. Mężczyzna miał oczekiwać od gwiazdora jedynie wyjawienia prawdy. Mówi się, że raper próbował zablokować karierę muzyczną Satterthwaite’a z powodu kontrowersji związanych z ich rzekomym pokrewieństwem.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.