Reklama
placeholder
News

To najbardziej absurdalna ścieżka rowerowa w Polsce [ZDJĘCIA]

To najbardziej absurdalna ścieżka rowerowa w Polsce [ZDJĘCIA]

fot. Pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Na jednej z ulic w Kielcach pojawiła się absurdalna ścieżka rowerowa. Niezwykle krótka trasa wywołała spore zamieszanie wśród mieszkańców miasta, a jej sprawę w mediach społecznościowych postanowili nagłośnić przedstawiciele Kieleckiej Masy Krytycznej. Wiadomo już, kto jest odpowiedzialny za projekt i jak potoczą się jego dalsze losy.

Dzień Mężczyzny a Dzień Chłopaka. Czym się różnią i kiedy wypadają? >>

Najbardziej absurdalna ścieżka rowerowa w Polsce [ZDJĘCIA]

Zdjęciami najbardziej absurdalnej ścieżki rowerowej w Polsce na swoim profilu na Facebooku podzielili się przedstawiciele Kieleckiej Masy Krytycznej, czyli comiesięcznego przejazdu kieleckich rowerzystek i rowerzystów, który ma na celu przypomnienie administracji miasta o konieczności tworzenia porządnej infrastruktury rowerowej:

Uwaga uwaga! Szybko wyciągajcie rowery bo w Gminie Zagnańsk właśnie otwarto bardzo ważną drogę dla rowerów! Zarezerwujcie sobie cały weekend, bo na przejechanie całej trasy jeden dzień nie wystarczy!

Nowa matura 2023 - jakie zasady? >>

Z wpisu można dowiedzieć się także, że autorem najbardziej absurdalnej ścieżki rowerowej w Polsce jest Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach. Projekt został zrealizowany w ramach zamówienia publicznego nr PZD.26.11.2021 i jest nawiązaniem do drogi rowerowej, która na dalszym odcinku zostanie zrealizowana przez gminę. Oznakowanie ma wkrótce zostać tymczasowo przekreślone, do czasu dobudowania dalszego odcinka. Wówczas zostanie również obniżony krawężnik widoczny na poniższych zdjęciach.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama