News

Lato rozpocznie się w Gdyni! Zgarnij wejściówki na Cudawianki

Lato rozpocznie się w Gdyni! Zgarnij wejściówki na Cudawianki

fot. materiały prasowe

Po raz jedenasty Gdynia rozpocznie lato koncertami na plaży i cudawiankowymi atrakcjami. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że zobaczymy się w Gdyni, by wspólnie powitać lato! Nawet prognoza pogody maluje się, na ten moment, dość optymistycznie.

W sobotę 23 czerwca Gdynia powita lato podczas Cudawianków. Park Rady Europy zamienimy w świat "Czterech Stanów Świadomości", gdzie oprócz wyplatania tradycyjnych wianków będzie też można się zrelaksować, uszyć coś ciekawego, a nawet dowiedzieć się ile zastosowań może mieć stara puszka po napoju. Nowością będzie wieczorne Cudakino prezentujące teledyski studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

Dobór artystów do tegorocznej edycji Cudawianków nie był wcale prosty, długo szukaliśmy uniwersalnego połączenia różnych brzmień, pozostających jednak w nurcie alternatywy. Finalnie udało się nam stworzyć konfigurację, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy zatem szczecińskich mistrzów słowa, specjalistkę od origami, a także brytyjskich guru od rytmów z pogranicza dub, raggae i ska - wszyscy energetyczni, magiczni i jedyni w swoim rodzaju. Nie trzymając Was w dłużej w napięciu i oczekiwaniu z wielką radością ogłaszamy, że na cudawiankowej scenie.

 

Kto i kiedy wystąpi podczas CudaWianków?

20:00 - duet PARA (support wyłoniony w konkursie)
21:00 - Łona & Webber z zespołem The Pimps
22:30 - Mela Koteluk
00:15 - Dub Pistols

 

Mamy dla Was konkurs, w którym do zgarnęcia będą nie tylko podwójne wejściówki na CudaWianki w Gdyni. Możecie je wygrać wraz z dwuosobowym pakietem weekendowym podczas tego festiwalu, w tym dwie noce w hotelu z wyżywieniem. 

Wejdźcie na nasz profil na Facebooku (KLIK!), a wszystko stanie się jasne!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj