Reklama
placeholder
News

Nowe pasmo w 4FUN.TV! Rusza YOUNG STARS - wspieramy młodych, zdolnych artystów!

Nowe pasmo w 4FUN.TV! Rusza YOUNG STARS - wspieramy młodych, zdolnych artystów!
Reklama
Reklama
placeholder

Nowość w 4FUN.TV - pasmo Young Stars zawita na naszej antenie już w niedzielę 3 grudnia 2017 roku!

Jest to początek szerszej współpracy z wytwórnią My Music, w ramach której 4FUN.TV będzie wspierać młodych, polskich artystów.

W 2013 roku wytwórnia My Music stworzyła innowacyjny projekt o nazwie Young Stars. Pomysł od razu spotkał się ze sporym zainteresowaniem młodych wokalistów, jak i mediów. Projekt Young Stars stawia na zaangażowanie oraz pozytywną energię młodych artystów. Wspiera i promuje wschodzące gwiazdy, jak również osoby, które dopiero marzą o muzycznej karierze.

W niedzielnym paśmie pojawią się klipy polskich artystów młodego pokolenia biorących udział w projekcie, czyli m.in. Sylwii Lipki, Jeremiego i Artura Sikorskich, Sylwii i Olgi Przybysz, Dominiki Sożańskiej, Bartka Kaszuby oraz Weroniki Juszczak. Dodatkowo widzowie będą mogli usłyszeć najciekawsze newsy dotyczące projektu (informacje o trasach koncertowych, obozach szkoleniowych, premierach płytowych itp.).

Nie zabraknie oczywiście również najgorętszych hitów młodych zagranicznych gwiazd takich jak Justin Bieber, Selena Gomez, Bars And Melody czy Shawn Mendes!

Nowe pasmo to początek długofalowej współpracy 4FUN.TV z wytwórnią My Music przy projekcie Young Stars. 

Nie możemy się doczekać - bądźcie z 4FUN.TV w każdą niedzielę od 19:00!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama