Reklama
placeholder
News

Przedstawiamy artystów Young Stars: BARTEK KASZUBA

Przedstawiamy artystów Young Stars: BARTEK KASZUBA
Reklama
Reklama
placeholder

screen from YouTube.com/BartekKaszuba

W każdą niedzielę między 19:00 a 20:00 na antenie 4FUN.TV możecie oglądać naszych polskich, młodych, utalentowanych wokalistów w paśmie Young Stars. Jak co tydzień przybliżamy sylwetkę kolejnego artysty – czas na Bartka Kaszubę!

Bartek Kaszuba urodził się 8 października 2002 roku. Utalentowany młody aktor i piosenkarz pochodzi z Knurowa. Jest rodzinnym rodzynkiem - ma dwie młodsze siostry!

 

Swoje pierwsze kroki stawiał w 2012 roku na  deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego. Potem zaczął nagrywać swoje covery na YouTubie.

Niewiele osób wie, że Bartek jest siostrzeńcem Sylwii Lipki! Młodzi muzycy bardzo się przyjaźnią, a Bartek często robi sobie fotki z pieskiem Sylwii – Piratem.

We wrześniu 2016 roku Bartek podpisał swój pierwszy kontrakt muzyczny, a miesiąc później został wydany jego debiutancki singiel „Bo nie ma Cię tu”, który w ciągu pierwszego miesiąca od premiery zebrał ponad 300 tysięcy odsłon w serwisie YouTube.

W wolnych chwilach muzyk skupia się na doskonaleniu gry na gitarze, która stała się jego życiową pasją zaszczepioną przez jego idola Shawna Mendesa.

Wokalista pomimo młodego wieku wie jak wykorzystać swoją popularność. Ma własną linię odzieżową!

W 2017 roku Kaszuba wydał dwa single – „Kolory” i „Tu i teraz”. Czekacie na jego album?

 

Zobacz też: Przedstawiamy artystów Young Stars – SYLWIA LIPKA

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama