News

Beyonce oskarżona o… czarną magię. To nie żart!

Beyonce oskarżona o… czarną magię. To nie żart!

instagram.com/beyonce

Beyonce została oskarżona o praktykowanie czarnej magii. Nie w średniowieczu, a w 2018 roku. Była perkusistka jej zespołu zarzuca wokalistce całą listę dziwnych umiejętności.

Kimberly Thompson otwarcie nazywa Beyonce „wiedźmą” i oskarża ją o kontakty z szatanem. Perkusistka złożyła nawet do sądu wniosek o zakaz zbliżania się piosenkarki do niej. Sąd sprawę oddalił z powodu „irracjonalnych pobudek”.

Rihanna została politykiem! >> 

Zagraniczne media donoszą, że Thompson zarzucała też Queen B „rzucanie zaklęć na jej partnerów”, zamordowanie jej kota oraz przemoc seksualną za pomocą magii. Dodatkowo Beyonce jest w ocenie Kimberly odpowiedzialna za jej „zmęczenie, wyczerpanie i wycieńczenie” oraz „utratę pracy i kradzież w jej domu”. Beyonce z pomocą okultystycznych praktyk kontrolowała też finanse perkusistki.

Niestety pod rewelacjami na temat wokalistki pojawiło się wiele komentarzy od ludzi, którzy wierzą, że Beyonce doszła do swojej sławy i zdobyła majątek tylko i wyłącznie dzięki czarnej magii.

Nam się jednak wydaje, że Beyonce dużo osiągnęła po prostu talentem i ciężką pracą, a Wam?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.