News

23-letnia gwiazda Netflixa nie żyje. Daisy Coleman popełniła samobójstwo

23-letnia gwiazda Netflixa nie żyje. Daisy Coleman  popełniła samobójstwo

Fot. Instagram.com/youngcattattoos

23-letnia gwiazda Netflixa nie żyje. Daisy Coleman popełniła samobójstwo. Mówi się, że jego powodem były traumatyczne wydarzenia z przeszłości.

Zaginiony Dominik Kaczor nie żyje. Odnaleziono ciało polskiego piłkarza >>

Daisy Coleman z filmu Netflixa nie żyje

Nie żyje Daisy Coleman, która była bohaterką filmu dokumentalnego Netflixa – Audrie & Daisy. W produkcji z 2016 roku Amerykanka opowiedziała o gwałcie, którego padła ofiarą, gdy miała 14 lat.

Daisy Coleman została zgwałcona w 2012 roku w czasie imprezy w swoim domu. Kobieta twierdziła, że sprawcą był 17-letni wtedy Matthew Barnett. BBC podaje, że mężczyzna został oskarżony o napaść na tle seksualnym, ale sprawa została umorzona. Mówi się, że miało to związek z „politycznymi powiązaniami” jego rodziny.

Podaje się, że po tym jak Daisy Coleman opowiedziała o traumatycznych doświadczeniach w filmie Netflixa, spotkała się z hejtem ze strony rówieśników. Właśnie przez odrzucenie, 23-latka miała już kilkukrotnie próbować popełnić samobójstwo. 4 sierpnia 2020 roku odebrała sobie życie.

Nigdy nie doszła do siebie po tym wszystkim. To jest po prostu niesprawiedliwe. Mojej córeczki nie ma – cytuje wypowiedź mamy Daisy portal TMZ. Serwis informuje, że w zeszłym roku młodszy brat 23-latki zginął w wypadku samochodowym.

17-letni kolarz nie żyje. Jan Riedmann zginął tragicznie >>

Daisy Coleman była współzałożycielką organizacji SafeBAE, której misją była pomoc ofiarom przemocy seksualnej. Poza tym udzielała się w wielu akcjach społecznych. W internecie możemy znaleźć informację, że zawodowo zajmowała się wykonywaniem tatuaży, a jej pasją była muzyka.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⚠️Trigger warning cw: venting, family loss, coping mechanisms⚠️ I have been posting a lot about our movie and how me need to raise a certain amount to make the film. But I really want to share how much this project actually means to me. Ever since the release of Audrie and Daisy I have had so many of you survivors come to me and ask advice on healing. The truth is I haven’t healed the way I need to. For years I have struggled with my demons and I’ve put on a brave face because I simply cannot let down all of the survivors who look up to me. I felt a responsibility to carry this weight so no one else would feel hopeless like Audrie did. I didn’t come face to face with this until I lost Tristan. I have been using so many unhealthy coping mechanisms so I could carry on and keep doing the work I’m doing. I have been living a life where I am constantly triggered for as long as I can remember. I can’t even remember the times where I wasn’t living in constant pain and dealing with panic attacks or flashbacks. I’m not drowning, but just floating until something pulls me under water once more. I can’t live like this anymore and I need to start this journey of healing. We have to reach $9,747 today to reach %35 please if you can donate anything, anything you can, even 1$ helps! The link is in my bio! In honor of my baby brother and my father and all of the people who have tried to make a difference. #givingtuesday

Post udostępniony przez IAMCAT Daisy Coleman (@youngcattattoos)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez IAMCAT Daisy Coleman (@youngcattattoos)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s been 20 sessions. 20 sessions of emdr, 20 sessions of working to love myself again, 20 sessions of remembering some of my worst life traumas; 20 sessions of finding myself again. I’ve learned how to smile (and cry), I’ve learned how to trust, but most of all I’ve learned that I deserve to be happy. I absolutely can not wait to share this journey with all of you who have helped me when I needed it the most. I adore each and every one of you so much for always having faith in who I am and who I am supposed to be. I wouldn’t be on this path to recovery if it weren’t for every single one of you that helped me along the way with your words of encouragement and donations. Cheers to healing 🥂 @savingdaisyfilm @lmi.productions

Post udostępniony przez IAMCAT Daisy Coleman (@youngcattattoos)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.