News

Donatan wyśmiewa Beyonce i Jaya-Z i zarzuca im hipokryzję. Ma rację?

Donatan wyśmiewa Beyonce i Jaya-Z i zarzuca im hipokryzję. Ma rację?

fot. instagram.com

Beyonce i Jay-Z zaproponowali niedawno swoim fanom niezwykłą inicjatywę – we współpracy z trenerem i przyjacielem wokalistki przygotowali konkurs, w którym do wygrania są bilety na koncerty artystów na następne… 30 lat. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest bycie weganinem lub chęć całkowitej rezygnacji z mięsa. Beyonce i Jay-Z promują w ten sposób dietę wegańską, którą sami stosują.

Jesteś weganinem? Możesz wygrać bilety na wszystkie koncerty Beyonce i Jaya-Z >>

Ich inicjatywę mocno skrytykował raper Donatan. Artysta odniósł się do takiej promocji weganizmu w mocnych słowach.

Mam kontrpropozycję: niechaj Bijons daje mi darmowe mięso przez 30 lat, a będę kupował bilety na jej koncerty – napisał raper na swoim fanpage’u.

Donatan i Cleo znowu razem! Co nagrywają? >>

Najzabawniejsze w tych wszystkich aktywistach jest to, że jak grzebniecie pięć lat temu, zobaczycie ich zdjęcia w futrach z gronostajów, skórzane buty z aligatora i przeczytacie, że na weselu mieli 100 kilo kawioru z Bieługi, którą wypatroszono specjalnie dla nich. Dzisiaj moda odwrotna, więc ubiorą się w kubraczki z lnu i będą nauczali o ekologii i miłości do wszystkich żyjątek – “szołbiznes” to dziwka – parafrazując słowa Napoleona który powiedział: “Opinia publiczna to dziwka” - dodał w komentarzu.

Zdaniem Donatana weganizm to moda, która przeminie i znowu wrócimy do promowania jedzenia mięsa.

Za 10 lat okaże się że przez wegetarian jest za dużo krów które powodują efekt cieplarniany i będzie moda odwrotna: “Ratuj Ziemię, jedz więcej mięsa” i dawni obrońcy żyjątek będą promowali podwójne burgery, oczywiście w ramach miłości do matki Ziemi – napisał.

Jakie jest Wasze zdanie?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.