Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran rozważał zakończenie kariery. Dlaczego?

Ed Sheeran rozważał zakończenie kariery. Dlaczego?

Fot. Wikimedia Commons/Harald Krichel

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran rozważał zakończenie kariery. Dlaczego? Wokalista ujawnił powody i zdradził dlaczego ostatecznie podjął inną decyzję.

Ed Sheeran jako wampir w nowym klipie! Bad Habits już w sieci >> 

W 2019 roku Brytyjczyk wydał album studyjny No 6. Collaborations Project, a niedługo później ogłosił przerwę w karierze. Ed Sheeran postanowił skupić się na życiu rodzinnym.

Przypomnijmy, że w 2020 roku piosenkarz i jego żona Cherry Seaborn zostali rodzicami. Córka pary otrzymała imiona Lyra Antracita.

Ed Sheeran chciał rzucić muzykę

Jak się okazało, Ed Sheeran brał pod uwagę, że nigdy nie wróci do tworzenia muzyki. 30-latek myślał o porzuceniu kariery i poświęceniu się roli ojca. Ostatecznie zdecydował jednak, że najlepsze dla niego i dla jego bliskich będzie, jeśli nie zrezygnuje z drogi artystycznej.

Podczas roku przerwy szukałem odpowiedzi na to, kim naprawdę jestem, bo na jakiś czas przestałem grać. A muzyka to po prostu ja. Urodziła się córka. (…) Zostałem rodzicem. Myślałem: „To jest to, będę tylko tatą, nie zamierzam już tworzyć muzyki” – powiedział Sheeran w SiriusXM.

Maneskin: klip do I Wanna Be Your Slave już jest! Mocne sceny >>

W końcu wokalista poczuł, że bez muzyki nie ma celu, jest smutny, mimo że spełnia się w roli ojca. Zrozumiał, że powrót do niej dobrze wpłynie też na jego dziecko. Ed Sheeran stwierdził, że „proces twórczy płynął naturalnie”.

Ale przez długi czas po prostu nie wiedziałem. Wszystko było bez celu. (…) Wszyscy czegoś oczekiwali. Są ludzie w mojej rodzinie, którzy myślą: „Następny album musi być jeszcze lepszy”. I wiem, że chcą mnie tym wesprzeć, ale może nie powinno tak być, może powinien to być po prostu album i może kariera mogłaby być jak fala, a nie zawsze piąć się w górę – mówił Ed Sheeran.

10-letnia córka Mariah Carey została modelką. Poznajcie Monroe Cannon >>

W grudniu 2020 roku Ed Sheeran wypuścił singiel Afterglow. Był to pierwszy utwór po 1,5 roku przerwy. W czerwcu 2021 roku muzyk zaprezentował teledysk do piosenki Bad Habits.

Mamy nadzieję, że Ed Sheeran niedługo zaskoczy nas kolejnymi muzycznymi nowościami!

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama