Reklama
placeholder
News

Margaret: zwrot w karierze. Wyciekły pierwsze informacje

Margaret: zwrot w karierze. Wyciekły pierwsze informacje

Fot. Instagram.com/margaret_official

Reklama
Reklama
placeholder

Szykuje się zwrot w karierze Margaret? Wyciekły pierwsze informacje na temat tego, co planuje wokalistka.

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie >> 

Margaret – przerwa w karierze

Na początku grudnia 2019 roku Margaret ogłosiła, że na jakiś czas zawiesza karierę. W oświadczeniu, które opublikowała w mediach społecznościowych, wokalistka zdradziła, że teraz planuje odpocząć i skupić się na swoim zdrowiu.

(…) Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę (…) – napisała.

Przypominamy, że pod koniec maja 2019 roku Margaret wydała trzeci solowy album – Gaja Hornby, a jesienią była trenerką w The Voice of Poland 10. Jakiś czas po finale programu zdradziła w jednym z wywiadów, że nie wie czy pojawi się w kolejnej edycji.

Margaret miała być również jedną z gwiazd Sylwestra w Zakopanem 2019. W grudniu organizatorzy imprezy poinformowali jednak, że piosenkarka zrezygnowała z udziału w wydarzeniu.

Margaret jest ZARĘCZONA z KaCeZetem? Pochwaliła się pierścionkiem >> 

Kiedy Margaret wróci do show-biznesu? Jeszcze nie znamy dokładnej daty, ale już pojawiły się pierwsze informacje o tym, co planuje artystka. Mówi się, że Margaret „ładuje baterie”, bo przygotowuje się do wielkiego przedsięwzięcia. Według nieoficjalnych informacji, na które powołuje się m.in. Pudelek.pl, wokalistka planuje razem ze swoim narzeczonym Kacezetem otworzyć wytwórnię muzyczną i promować młode talenty.

Czekacie na powrót Margaret? 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama