News

Margaret i Kalush Orchestra we wspólnym projekcie? Są duże szanse

Margaret i Kalush Orchestra we wspólnym projekcie? Są duże szanse

instagram.com/kalush.orchestra / instagram.com/margaret_official

Ukraińska grupa muzyczna Kalush Orchestra zwyciężyła podczas Eurowizji 2022! Jak się okazuje, muzycy prywatnie są znajomymi Margaret, która poznała ich na długo przed konkursem. Czy są plany na wspólny utwór? Wygląda na to, że tak! 

Ukraina wygrywa Eurowizję! O czym jest piosenka Stefania - Kalush Orchestra? [tekst piosenki + tłumaczenie] >>

Kalush Orchestra i Margaret

W jednym z wywiadów Margaret przyznaje, że poznała się z muzykami z Kalush Orchestra na festiwalu w Rzeszowie w 2021 roku. Ona dołączyła do ich piosenki "Gori", a oni dograli się do "Sold Out". W ten sposób artyści się poznali i zaprzyjaźnili. 

Kalush Orchestra i Margaret: wspólny numer 

Jak twierdzi Margaret, muzycy mają wspólne plany wydawnicze. Piosenkarka dodała, że są w stałym kontakcie i gdy tylko wybuchła wojna w Ukrainie od razu się z nimi skontaktowała i wyraziła swoje wsparcie. 

Kalush Orchestra: członkowie, muzyka, dyskografia

Kalush Orchestra to ukraiński zespół hip-hopowy, którego nazwa pochodzi od nazwy miasta Kałusz znajdującego się na zachodzie kraju. To rodzinne miasto Oleha Psiuka, który jest założycielem zespołu. 

Pozostali członkowie zespołu to Ihor Didenchuk, Vlad Kurochka, Andriy Handzyuk, Tymofii Muzychuk, Vitalii Duzhyk i Oleksandr Slobodianyk. 

Zespół tworzy muzykę hip-hopową wymieszaną z brzmieniami folkloru ukraińskiego. Jak na razie zespół wydał dwie płyty Hotin (2021) i Jo-jo (równiez w 2021 roku). 

Eurowizja 2022: oficjalne WYNIKI >>

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.